• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  مدرسه ی دولتی تورنتو

  توضیحات کاملی در مورد مدرسه ی دولتی تورنتو :

  پیام مدیر اجرایی مدرسه ی دولتی تورنتو برای آموزش بین المللی : به برنامه ی دانش آموزان بین المللی تورنتو خوش آمدید.ورود به کشور جدیدی چون کانادا همواره یک تجربه ی مهیج و چالش برانگیز است. به منظور تلفیق آموزش جهانی با چنین مخاطره ای در تورنتو، این شهر ارزشمند ترین فرصت برای تحصیل در کانادا در زندگی شما خواهد بود. من از شما دعوت میکنم که در این سفر به ما به عنوان دانش آموز بین المللی در مدرسه ی دولتی کانادا ملحق شوید و ببینید چه چیزی شما را به هیجان می آورد.

  مدرسه ی دولتی ما بزرگترین و یکی از متمایزترین مدارس در کانادا است. این مدارس دولتی تقریبا به 246 هزار دانش آموز از 584 مدرسه و بیش از 160 هزار فراگیر تمام وقت در برنامه های تحصیلی بزرگسالان و تحصیلات تکمیلی از سراسر تورنتو خدمت رسانی میکنند.

  هدف ما برای تحصیل درکانادا چیست؟

  هدف ما برای تمام دانش آموزان این است که آن ها را به سطوح بالایی از موفقیت برسانیم و همچنین به دانش، مهارت و جایگاهی دست یابیم که دانش آموزان نیاز دارند تا عضو متعهدی از یک جامعه ی دموکراتیک شوند.

  ما بهترین تصمیم ها را در زمینه ی دانشگاهی برای مدارس و دانش آموزان خود اتخاذ می کنیم. در این مدارس ،از جامعه ی مستعد معلمان و کارمندان حامی به گونه ای استفاده میشود که زندگی دانش آموزان را پربارتر شود و به موفقیت آنها کمک کنند. با داشتن بیش از 40 درصد فارغ التحصیلان به عنوان شاگردان ممتاز استان انتاریو، بیش از 80 درصد فارغ التحصیلان این مدارس به بهترین دانشگاه ها یا کالج های کانادا راه پیدا میکنند.

  این مدارس دولتی یکی از قویترین برنامه های دانش آموزان بین المللی در کانادا را دارا هستند. کارکنان، استادان و مشاوران اختصاصی این مراکز نیازهای دانش آموزان بین المللی را میدانند و متوجه این موضوع هستند که دانش آموزان نیازمند راهنمایی و پشتیبانی ای هستند که با زندگی در یک کشور جدید سازگار باشد. این کارکنان به طیف وسیعی از زبان ها صحبت میکنند و همیشه مشتاق هستند که در موضوعات شخصی و دانشگاهی راهنمایی های خود را به دانش آموزان ارایه بدهند. این مدارس تنوع گسترده ای از دوره های دانشگاهی و فعالیت های فوق برنامه را عرضه میکنند که این برنامه ها به گونه ای طراحی میشوند که متناسب با علایق متنوع دانش آموزان بین المللی از سراسر جهان باشند.

  ما به موفقیت دانشگاهی و رشد شخصی شما متعهد میشویم.

  Manon Gardner
  مدیر اجرایی

  مدرسه ی دولتی تورنتو:

  به عنوان بزرگترین و متنوع ترین حوزه ی مدارس دولتی کانادا، این مرکز به خود میبالد که در استان انتاریو و سراسر کانادا رهبر تحصیلات همگانی است. دانش آموزان این مرکز ازجمله کارآمدترین دانش آموزان جهان هستند. این مدرسه تقریبا به 246 هزار دانش آموز و بیش از 160 هزار فراگیر تمام وقت در برنامه های تحصیلی بزرگسالان و تحصیلات تکمیلی در 584 مدرسه از سراسر کانادا خدمت رسانی میکند.

  با داشتن بیش از 40 درصد فارغ التحصیلان به عنوان شاگردان ممتاز استان انتاریو، بیش از 80 درصد فارغ التحصیلان این مدرسه به دانشگاه یا کالج راه پیدا میکنند.

  همچنین از جامعه ی مستعد معلمان و کارمندان حامی به گونه ای استفاده میشود که زندگی دانش آموزان را پربارتر و به موفقیت آنها کمک کنند.

  این مدرسه حدودا 41400 معلم و کارمند حامی استخدام میکند که متعهد میشوند فضای آموزشی مثبتی را برای تمام داوطلبان ایجاد کنند.

  مدارس شامل:

  • 584 مدرسه در مجموع
  • 471 مدرسه ی دبستان شامل 3 دبیرستان و 18 مدرسه ی چرخشی دبستان، دبیرستان
  • 113 مدرسه ی دبیرستان شامل 1 مدرسه ی چرخشی دبستان و دبیرستان ، 20 مدرسه ی چرخشی دبیرستان ، 5 برنامه ی Edvance ، 2 مرکز یادگیری بومی، 6 مدرسه ی ویژه ی تحصیلی خودمختار.
  مدرسه ی دولتی تورنتو

  Toronto International Student Programs (TISP)

  مدارس دولتی به دانش آموزان از سراسر جهان خوشامد میگویند. دانش آموزان بین المللی که برای تحصیل به مدرسه ی دولتی می آیند میتوانند مسیر تحصیلی ای را انتخاب کنند که به بهترین شکل با علایق شخصی و اهداف تحصیلی متناسب باشد.

  حضور در مدارس تورنتو یک تجربه ی با ارزش است. تورنتو یک شهر زیبا، تمیز و امن است. دانش آموزان بین المللی با دیگر فرهنگ ها آشنا خواهند شد و همچنین نگرشی جدید بدست خواهند آورد و درحالی که یک آموزش تراز اول یادمیگیرند، با دوستان جدید معاشرت خواهند کرد.

  معلمان و مشاوران ما نیاز های دانش آموزان بین المللی را میفهمند.

  برای اخذ ویزا و انجام فعالیت های لازم برای ادامه ی تحصیل در کشور کانادا نیاز به کمک موسساتی دارید که شما را در این زمنیه یاری کنند.تحصیل در کانادا و همچنین تحصیل در دبیرستان کانادا بصورت رایگان از طریق اندیشه رهام.

  تحصیل در کشور کانادا و کار و اقامت می تواند یک فرصت استثنایی برای فرزندان شما محسوب شود.مدرسه ی دولتی تورنتو یکی از بهترین مدارس موجود در کشور کانادا با امکانات آموزشی بسیار بالا است.

  مدارس دولتی كانادا به دانشجویان از سراسر جهان خوشامد میگویند

  4 comments

  • پیام
   / پاسخ

   برای تحصیل در کانادا آیا نیازی به ویزایی دائمی کانادا هست ؟ یا باید فقط ویزای تحصیلی رو داشته باشیم ؟

   و چگونه میتوان از شهریه و رشته های تحصیلی برای تحصیل در کانادا اطلاع پیدا کنیم؟

   • andishe roham
    / پاسخ

    سلام و احترام
    خیر برای تحصیل در کانادا نیازی به ویزای دائم ندارید و سازمان مهاجرتی اندیشه رهام ویزای تحصیل شما را باتوجه به طول تحصیل برایتان اخذ خواهد کرد.
    برای آگاهی از شهریه ی دقیق میتوانید از مطالب سایت استفاده کنید.

  • خوشی
   / پاسخ

   مرسی

  • Mehraban
   / پاسخ

   سلام من یه سوال داشتم راجب این که شما گفتید تحصیل در مدارس تورنتو به صورت رایگان میخواستم بدونم این چجوریه؟
   و مدارس مونترال هزینه سالیانه که گرفته میشه همراه با جا برای دانش آموزان هست؟
   و این که من که اقامت در کانادا ندارم میتونم در مدارس دولتی اس بخونم؟

  ارسال نظر