• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  مراقبت و حمایت از فرزندان در مدارس کانادا چگونه است ؟

  مراقبت و حمایت شامل موارد زیر میشود :

  شاید بیشتر سوال والدین برای تحصیل فرزندانشان در مدارس کشور های دیگر به خصوص کشور کانادا این باشد که مراقبت و حمایت از فرزندان در مدارس کانادا چگونه است ؟

  پیش از ورود – خوشامد گویی و آشنایی – مراقبت و پشتیبانی در خانه و مدرسه – مراقبت و پشتیبانی در برنامه های بین المللی- مراقبت در هنگام ترک مدرسه (فارغ التحصیلی) و کمک به پیدا کردن دانشگاه برای ادامه تحصیل.

  مراقبت و حمایت از فرزندان در مدارس کانادا چگونه است ؟

  مدارس عضو ملزم به پیروی از استانداردهای خاص در حوزه مراقبت از حمایت دانشجویان بین المللی است. دانشجویان بین المللی یک شبکه بسیار جامع از افراد مراقبتی و حمایت کننده دارند که آماده و مایل هستند در تمام مراحل یادگیری خود کمک کنند.

  مراقبت و حمایت دانشجویان بین المللی حتی قبل از ورود آنها به کانادا آغاز می شود. این کار توسط کارکنان برنامه بین المللی و هماهنگ کنندگان برنامه ی (homestay) تسهیل می شود و شامل فرایند درخواست و همچنین انتخاب و آماده سازی خانواده میزبان و متولی دانشجویان می شود.

  پس از ورود به کانادا، دانش آموزان مورد استقبال قرار میگیرند و اطلاعات آشنایی از برنامه های بین المللی و / یا کارکنان مدرسه را دریافت خواهندکرد. فرایند آشنایی، دانش آموزان را با اطلاعات مربوط به مدرسه جدید، دوره ها، خانواده میزبان، انتظارات رفتاری، بیمه درمانی، بانک و فرصت های مشارکت در اجتماع مدرسه ی جدیدشان، را فراهم می کند.

  دانش آموزان نیز معمولا در یک فرایند ارزیابی زبان انگلیسی شرکت می کنند که به کارکنان مدرسه کمک می کند تا در تعیین انتخاب دروس مناسب برای هر دانش آموز کمک کنند. دانش آموزان بین المللی نیز به خوبی در خارج از کلاس و اجتماع مدرسه مورد حمایت و مراقبت قرار می گیرند.

  مراقبت و حمایت از فرزندان در مدارس کانادا چگونه است ؟

  اکثر دانشجویان بین المللی با خانواده میزبان کانادایی زندگی می کنند. با این حال، برخی از دانش آموزان با یک دوست خانوادگی، نسبی یا حتی یک والد زندگی خواهند کرد. برای مراقبت وحمایت از آنها، همه دانش آموزان (مگر اینکه شاید با یک والد زندگی کنند) یک متولی خواهند داشت گرچه ممکن است که فرد همان شخصی باشد که در حین تحصیل در کانادا باهاش زندگی میکند. کارکنان برنامه بین المللی و هماهنگ کنندگان برنامه ی (homestay) نیز برای کمک به دانشجویان بین المللی در دسترس هستند، در مورد اینکه آیا این مساله مربوط به خانواده یا مراقبت از نگهبان، موضوع پزشکی، مشکل مجوز تحصیل یا حتی در مورد مسئله ای است که در مدرسه بوجود آمده است. کارکنان می خواهند اطمینان حاصل کنند که هر دانشجوی بین المللی در طول زندگی و تحصیل در کانادا، تجربه لذت بخش و سودمندتری داشته باشد.

  آشنایی با برنامه ی (homestay) یا همان زندگی با یک خانواده ی کانادایی

  ارسال نظر