• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  مدارس دبیرستان سنین 9 تا 12

  تحصیل در مدارس دبیرستان سنین 9 تا 12

  برای تحصیل در کانادا مدارس دبیرستان سنین 9 تا 12 دانش آموزان می توانند مقطع دبیرستان را در استان آنتاریو بگذرانند و گواهی دبیرستان استان آنتاریو (OSSD) را کسب کنند.دانش آموزان باید یک مجموعه ی 30 واحدی را بگذرانند. 40 ساعت از سرویس های اجتماعی و آزمون ورودی مدرسه راهنمایی را پاس کنند. دبیرستان های دولتی در آنتاریو بهترین هستند با فراهم کردن یک تجربه یادگیری غنی و نوآورانه برای همه ی دانش آموزان.مدارس ما نیز از یک رابطه پر جنب و جوش با جوامع لذت می برند.

  تحصیل در کانادا در دبیرستان های دولتی حمایت جامع از دانش آموزان بین المللی و طیفی گسترده از تحصیلات عالیه، زبان و دوره های اختیاری، دوره های AP، فعالیت های اضافی، باشگاه ها و تیم های ورزشی را پیشنهاد می کند.

  تمام مدارس یک طیف گسترده ایی از برنامه های هنری شامل موزیک، نمایش نامه نویسی، هنرهای زیبا و هنرهای تجسمی را عرضه می کنند.

  دانشجویان بین المللی فقط واجد شرایط برنامه های منظم هستند.

  در حال حاضر مدرسه ی دولتی تورنتو دارای 28 دبیرستان برای دانش آموزان بین المللی است :

  دبیرستان A. Y. Jackson – موسسه کالج Alberta Campbell- موسسه کالج Birchmount Park- موسسه کالج Bloor- مدرسه Central Technical- آکادمی Central Toronto- موسسه کالج Don Mills- موسسه کالج Dr. Norman Bethune- موسسه کالج Emery-موسسه کالج Etobicoke- موسسه کالج George Harvey- مدرسه راهنمایی  Georges Vanier- مدرسه راهنمایی Greenwood- موسسه کالجJarvis- موسسه کالج John Polanyi – موسسه کالج LAmoreaux- موسسه کالج Martingrove- موسسه کالج Momarch park- مدرسه راهنمایی Newtonbrook- مدرسه راهنمایی Northview Heights- مدرسه راهنمایی Silverthorn- موسسه کالج Sir John Macdonald- موسسه کالج  Stephen Leacock- موسسه کالج Victoria Park- موسسه کالج West Humber- مدرسه فنی و حرفه ایی Western- موسسه کالج Woburn-موسسه کالج York Mills

  مدارس دبیرستان (سنین 9 تا 12) -برنامه های تابستان:

  برنامه های تابستانی (تحصیل در دبیرستان کانادا) برای دانش آموزان بین المللی در مدارس متوسطه دولت در دسترس هستند. هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود.

  انگلیسی به عنوان زبان دوم:

  پشتیبانی از زبان انگلیسی برای تمامی مدارس برگزیده ی دولتی برای دانش آموزان بین المللی قابل دسترس است.دانشجویان پس از ورود به دانشگاه ها ارزیابی می شوند و طبق توانایی ها و اهداف خود سطوح متناسب زبان انگلیسی و دوره های آکادمیک را ارایه می دهند.تمام کلاس های ESL درس داده می شوند به وسیله ی معلمان خبره آنتاریو با آموزش ESL.به علاوه برای یادگیری انگلیسی دانش آموزان دنبال می کنند برنامه های منظم آکادمیک را در مدارس.دانش آموزان با سطح متوسط می توانند برای تکمیل دوره های موفقیت آمیز ESL  درآمد کسب کنند.

  برنامه شناور کوتاه مدت برای گروه ها:

  مدارس دولتی برنامه های مناسب شناور کوتاه مدت را  برای کشورهای مختلف ارائه می دهند. برای جزئیات بیشتر لطفا به  [email protected] ایمیل بزنید.

  این برنامه کوتاه مدت 2 الی 8 هفته است.

  حمایت از دانش آموزان بین المللی:

  مدارس دولتی برای دانش آموزان بین المللی و به منظور مشاوره و حمایت ، کارکنان اختصاصی برای راهنمایی دارد که شامل موارد زیر میشود :

  • مشاوره تحصیلی
  • مشاوره شغلی
  • مشاوره حضوری (خصوصی)
  • کمک به استخدام دردانشگاه
  • حمایت زبانی وفرهنگی

  به علاوه خدمات حمایتی در سطح مدارس، دفترپذیرش و دانش آموزان بین المللی مدارس دولتی حمایت مداوم دارد و به آنان کمک میکند در خصوص :

  • نامه پذیرش
  • سرویس نوسازی
  • نامه همراهان مدارس

  سنین 9 تا 12 سال برای ادامه ی تحصیل و اقامت از شرایط خاص تری برخوردار هستند.معمولا والدین این دانش آموزان در مورد محل اقامت و تحصیل در مدارس شبانه روزی دچار تردید هستند اما با مشاوره ی تحصیلی و صحبت با موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند با آسودگی خیال نسبت به ادامه ی تحصیل فرزندانشان اقدام نمایند.

  مدارس ابتدایی مهدکودک تا 8 سالگی

  ارسال نظر