• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  سن طلایی فرزندان برای تحصیل در کانادا 

  سن طلایی فرزندان برای تحصیل در کانادا 

  فراهم آوردن بهترین شرایط  و موقعیت ها از طرف والدین برای فرزندان محبوبشان در صورتی میتواند منجر به پیروز شدن و موفقیت آنها شود که بتوانند در مواقع لازم تصمیمات درست و اصولی بگیرند .فقط در این صورت میتوانند در آینده نظاره گر رشد و موفقیت هرچه بهتر فرزندادن خود باشند .اما سن طلایی فرزندان برای تحصیل در کانادا  چه سنی می باشد؟

  در عصر حاضر که عصر علم و اطلاعات است تحصیل و کسب دانش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تضمین بسیار خوبی برای موفقیت افراد در زندگی را با خود به هوراه دارد لذا اغلب والدین همواره سعی می کنند در زمینه کسب دانش و فراهم آوردن موقعیت و لوازم تحصیل فرزندانشان از هیچ تلاشی فروگذار نکنند .

  کانادا یک گزینه بسیار خوب و مهم برای تحصیلات است والدینی که به تحصیلات و آینده فرزندانشان بسیار اهمیت میدهند میتوانند تحصیل در کانادا را به عنوان یک گزینه بسیار خوب و موثر برای موفقیت فرزندانشان در نظر بگیرند  .

  آنچه لازم است برای تحصیل فرزندان در کانادا بدانیم !!

  نکته اول این است که مناسب ترین سن برای اینکه فرزندان دلبندتان را به کانادا بفرستید چندسالگی است .

  طبق تحقیقات بهترین سن برای اعزام فرزندان برای ادامه تحصیل در کانادا کمتر از سن 18 سالگی است .

  به دلیل تنوع فرهنگی که در کشور کانادا وجود دارد  و این چند فرهنگی در مدارس نیز مشهود است . یکی از مزیت های تحصیل در این جامعه فرهنگی این است که به سادگی پذیرای تازه واردین می باشد و با آنها ارتباط صمیمانه و گرمی را برقرار خواهند نمود .

  تحصیل در چنین فضایی بدور از تعصبات نژادپرستانه و خشم و نابرابری بسیار جذاب و تاثیر گذار است واین فرهنگ زیبا نیز در کودکان پرورش خواهد یافت .

  همانطور که میدانید انعطاف پذیری دانش آموزان در سنین پایین بسیار بالاتر از بزرگسالی است . طبق نتایج روانشناسی کودکان وفق پذیری بهتری با شرایط و تغییرات جدید دارند لذا کودکان در یادگیری زبان جدید تر و هماهنگ شده با فضای جدید بسیار راحت ترند .

  نکته دیگر اینکه اگر هدف از ادامه تحصیل فرزندان تحصیل آنها در دانشکده های برتر کانادا باشد چناچه مقطع پایین تر ازدیپلم نیز در این کشور سپری شده باشد پذیرش  شدن برای کالج و مقاطع بالاتر به مراتب بسیار ساده تر است .

  از آنجا در کانادا تدریس  به دو زبان انگلیسی یا فرانسه انجام می شود  این امر در تقویت زبان آنها بسیار موثر بوده و باعث می شو.د در آینده نیز دچار مشکل نشوند .

  اقامت در کانادا با ازدواج

  ارسال نظر