• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  دبیرستان های منیتوبا

  تحصیل در دبیرستان های منیتوبا

  مدرسه ی پمبینا(Pembina):

  معرفی مختصر

  مدرسه ی پمبینا (Pembina) یکی ا ز مدارس برای تحصیل در کانادا است . یکی از دبیرستان های منیتوبا این افتخار را دارد که دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 12 را میپذیرد. حداقل سن دانش آموزان برای برنامه ی اقامت با خانواده ی کانادایی 12 سال است. دانش آموزانی که سنشان کمتر از 12 سال است باید با یک والد یا یک عضو خانوادگی زندگی کنند که از آنها مراقبت کند ( لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با دانش آموزانی که در برنامه های اقامتی شرکت نمیکنند بدست آورید).

  فارغ التحصیلی از مقطع دبیرستان برای دانش آموزان بین المللی امکان پذیر است و مدرک اعطایی این دبیرستان در کانادا و سرتاسر جهان شناخته شده است.

  دوره های آموزشی در حوزه هنر های انگلیسی زبان، زبان انگلیس به عنوان زبان دوم، علوم، علوم اجتماعی، ریاضیات، علوم کامپیوتر، آموزش های تجاری، تربیت بدنی، زبان های دیگر (فرانسوی، اسپانیایی و ژاپنی)، هنرهای زیبا (رقص، تئاتر، موسیقی، هنر، تولید فیلم)، هنرهای فنی و صنعتی و خیلی چیزهای دیگر. برنامه های ویژه مانند یادگیری حرفه ای زبان فرانسه، برنامه ریزی پیشرفته، برنامه ی ویژه دانش آموزان با استعداد ، آکادمی های والیبال و بسکتبال، آکادمی هاکی و برنامه ی ورزشی و هنر نیز برای دانشجویان بین المللی در دسترس هستند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 1995 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی،  پذیرش خاص

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 34

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 4

  مجموع دانش آموزان: 13800 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 200 الی 250 نفر

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: مهد کودک تا پایه ی 12

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی James Richardson در شهر وینیپگ

  محل این مدرسه:

  شهر وینیپگ پایتخت استان “دوستانه ی” منیتوبا است. جمعیت چند فرهنگی 720000 نفری بر اساس میراث مفتخر مهاجرت ایجاد شده است. وینیپگ در جنوب منیتوبا واقع شده است و توسط یک استان غنی و ماجراجو احاطه شده است. بیش از 110000دریاچه در مانیتوبا وجود دارد که هر ساله هزاران نفر از سراسر جهان از فعالیتهایی چون ماهیگیری، شنا، قایقرانی، اسکی روی آب و … لذت می برند.

  مدارس Pembina در گوشه جنوب غربی شهر وینیپگ قرار دارد. دانشگاه مانیتوبا (U M) در اطراف Pembina  واقع شده است که یک محیط علمی برای جامعه و مدارس این شهر ایجاد می کند.  دانشگاه منیتوبا بزرگترین دانشگاه در مانیتوبا و قدیمی ترین در غرب کانادا است. انجمن مدارس پمبینا عمدتا یک منطقه مسکونی است و سریعترین منطقه ی رو به رشد وینیپگ است. توسعه ی خانه های جدید همچنان همراه با تمام حمایت های لازم برای حفظ جمعیت رو به رشد ادامه دارد. این بخش از وینیپگ به سرعت دارد تبدیل به “مرکز خرید” در وینیپگ می شود و هیجان همچنان با افتتاح فروشگاه هایی مانند Ikea ادامه پیدا می کند.

  نحوه ی استقرار:

  از زمانی که این برنامه( در سال 1995) آغاز شد، مجموعه مدارس پمبینا خدمات برنامه ی زندگی با خانواده ی کانادایی (homestay) برای دانش آموزان بین المللی را ارائه می داده است . این مدارس بطور مجزا از دفتر برنامه های دانشجویان بین المللی مدرسه Pembina Trails مدیریت می شوند و کارکنان برنامه ی زندگی با خانواده ی کانادایی،  کارکنان Pembina Trails هستند. این مدارس یک هماهنگ کننده ی تمام وقت و دو خانواده ی همسایه را استخدام می کنند. کارکنان برنامه ی homestay با دانش آموزان، والدین و یا وکلای آنها، خانواده های کانادایی که با بچه ها زندگی میکنند و مسئولیت آنها را بعهده دارند، مدارس آنها و دیگر اعضای تیم دانش آموزان بین المللی مداوم در ارتباط هستند. این مدارس افتخارات زیادی در سطوح ارتباط با تمام سهامداران در برنامه ی homestay دارد.  نحوه ی استقرار برنامه ی homestay هر متقاضی به دقت مورد بررسی قرار می گیرد که آن جزئیات به آنها کمک می کند تا بهترین خانواده را از میان پایگاه داده یhomestay  انتخاب کنند که مناسب تمامی شرایط دانش آموز باشد. آنها افتخار می کنند که خانواده های متعددی در جامعه ی آماری خود دارند که از زمان شروع برنامه، میزبان دانشجویان بین المللی هستند. خانواده های homestay دانشجویان بین المللی خود را به عنوان اعضای خانواده خود می پذیرند و آنها را تشویق می کنند تا در تمام فعالیت های خانوادگی شرکت کنند. کانادا و همچنین سایر برنامه های سراسر آن براساس مهاجرت تعبیه شده است، خانواده های homestay این مدارس، تنوع زمینه های فرهنگی را منعکس می کنند. اگر چه که انگلیسی همیشه زبان ارتباطی در خانه است.

  فعالیت ها:

  مدرسه ی پمبینا افتخار این را دارد که یکی از چندین مدارس در کانادا است که میتواند “همیاران فعالیت ها” را بصورت تمام وقت استخدام کند. ما اهمیت تجربه ی دانش آموزان بین المللی در طول اقامتشان در کانادا را فراتر از کلاس درس می دانیم و درک می کنیم. همیاران این مدارس برنامه های مختلفی را سالیانه برنامه ریزی و اجرا می کنند که بر فرهنگ عمومی کانادا و به ویژه در فرهنگ “قلب کانادا” -یعنی وینیپگ – بازتاب می کند. تاکید ویژه بر فعالیت های زمستانی است که تجربه ی منحصر به فردی برای دانش آموزان از مناطق گرم جهان است. شما همچنین یک بخش عکاسی پیدا خواهید کرد که در آن شما می توانید تصاویری از فعالیت های سال تحصیلی فعلی را مشاهده کنید. همه ی این مدارس نیز انواع مختلفی از فعالیت های فوق برنامه و باشگاه ها را ارائه می دهند.

   

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود:  سپتامبر هر سال برای نیمسال اول و ماه فوریه هر سال برای نیمسال دوم (پذیرش در طول سال امکان پذیر است)

  آخرین مهلت درخواست: 1 مارس برای آغاز ترم در نیمسال اول ، 1 اکتبر برای آغاز ترم در نیمسال دوم

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 200 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 11000 دلار

  شهریه ی یک ترم: 5500 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 0

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 700 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: 300 دلار

  هزینه نگهداری سالانه: 0

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  دبیرستان های ونکوور

   

  مدرسه ی شهر Selkirk:

  معرفی مختصر

  دبیرستان های منیتوبا با برنامه ی دانشجویی بین المللی منحصر به فرد را در یک شهر کوچک و امن فراهم می کنند و فرصت های زیادی برای مشارکت در جامعه و تحصیلات دانشگاهی را برای متقاضیان تحصیل در کانادا را فراهم میکند. این برنامه خارج از برنامه ی جامع Lord Selkirk (یکی از بزرگترین دبیرستان های مانیتوبا با حدود 1200 دانش آموز) اداره می شود.  دانش آموزان جوان بین المللی در مدارس ابتدایی و متوسطه قرار می گیرند.  این دبیرستان برنامه های آموزشی علمی و حرفه ای به همراه برنامه های موسیقی استثنایی، مطالعات رایانه ای و کسب و کار، دوره های آموزشی پیشرفته و بسیاری از فرصت های ورزشی و هنری را ارائه می دهد.

  دبیرستان های منیتوبا
  دبیرستان های منیتوبا

  بیش از 200 دوره برای انتخاب وجود دارند، شامل طیف گسترده ای از علایق و نیازها. پشتیبانی برنامه ی (EAL* ) (انگلیسی به عنوان زبان دوم) و کلاس ها، برای همه ی دانش آموزان بین المللی در دسترس هستند. امکانات مدرن مدرسه شامل آزمایشگاه های رایانه ای پیشرفته، تئاتر به همراه 300 صندلی، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی کاملا مجهز ، مسیر پیاده روی و استادیوم است. کارکنان این مدرسه در محل حضور دارند، بنابراین دانش آموزان از دسترسی آسان به پشتیبانی و خدمات ما (از جمله کمک به زبان و پروسه ی آموزشی و همچنین مشاوره در خصوص نحوه تطبیق زندگی در یک خانواده ی کانادایی) لذت می برند. برای کمک به دانش آموزان بجهت استفاده از مهارت های زبان انگلیسی خود و تجربه درست زندگی و فرهنگ کانادایی، این مدرسه چندین رویداد را در طول سال اجرا می کند و دانشجویان را تشویق می کند تا در فعالیت های مبتنی بر مدرسه یا جامعه فعالیت کنند.

  *English as an Additional Language

  برنامه های تحصیلی در دبیرستان های منیتوبا

  برنامه ی دبیرستان های منیتوبا یک برنامه دوستانه و شخصی است که بسته ی کاملی از : فرصت های علمی، فرهنگی و ورزشی – با تأکید قوی بر آموزش و پرورش و رشد شخصی- را ارائه می دهد. دانش آموزان متقاضی تحصیل در دبیرستان کانادا پیشرفت بزرگی در زبان انگلیسی ، همراه با خاطرات و دوستی های مادام العمر را تجربه خواهند کرد.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2000 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: یکساله تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت، کمپ تابستانی

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی،  پذیرش خاص

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 15

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 1

  مجموع دانش آموزان: 4500 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 20 تا 35

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: 12-7

  نزدیکترین فرودگاه: شهر وینیپگ، استان مانیتوبا

  محل این مدرسه:

  این مدرسه در شهر Selkirk – شهری تمیز، آرام و امن 10000 نفری – واقع شده است که در محیط روستایی آرام قرار دارد.  ارزش های ارزشمند جامعه آن را به محیط مناسبی برای ترکیب یادگیری و رشد شخصی تبدیل میکند. فاصله ی این مدرسه تا وینیپگ، پایتخت مانیتوبا ، 20 دقیقه است.

  وینیپگ بخاطر تنوع قومی و طیف وسیعی از جاذبه های تاریخی، هنری و آشپزی شناخته شده است. Selkirk خود یک شیوه اقتصادی از زندگی و فعالیت های فراوانی از جمله دوچرخه سواری، پیاده روی، گلف، اسکی، ماهیگیری یخی، اسکیت، اسکی روی برف و هاکی دارد. با توجه به ماهی هایی که در رودخانه Red – که در شهر جریان دارد- پیدا میشود، آنجا “پایتخت گربه ماهی آمریکای شمالی” نامیده می شود. مناطق اطراف Selkirk مکان های بسیاری برای ارائه دارند: دو پارک استانی: Oak Hammock Marsh و تالاب هایی که بسیاری از پرندگان و حیوانات وحشی درش زندگی می کنند؛ و جنوب Selkirk غنی از تاریخ است با Lower Fort Garry ( قلعه تاریخی ملی) و کلیسای St. Andrews  (قدیمی ترین کلیسای سنگی در غرب کانادا). یک مقصد توریستی مشهور، تنها 30 دقیقه رو به شمال، دریاچه ی وینیپگ است، یکی از بزرگترین دریاچه های جنوب کانادا (و 11 امین دریاچه ی بزرگ آب شیرین کره ی زمین) است. این دریاچه دارای بسیاری از سواحل زیبا، مناطق تفریحی و ماهیگیری است.

   

  چرا مدرک کارشناسی ارشد از کانادا ؟

  ارسال نظر