• 09122972078
 • info@highschoolatcanada.com
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  اخبار

  دبیرستان های تورنتو

  فرایند درخواست برای پذیرش در دبیرستان های تورنتو :

  دبیرستان های تورنتو

  1. عقد قرارداد با موسسه
  2. ارائه ی اسکن پاسپورت ، شناسنامه، ریز نمرات 2 سال اخیر متقاضی و توصیه نامه خطاب به مدرسه ی دولتی تورنتو کانادا
  3. پرکردن فرم درخواست توسط موسسه
  4. پرداخت هزینه ی درخواست (Application Fee) به حساب خود دانشگاه در کانادا
  5. دریافت پیشنهاد مشروط (Conditional Offer)
  6. پرداخت شهریه ی دبیرستان و ارایه ی مدارک دال بر سرپرستی والدین
  7. دریافت نامه ی رسمی پذیرش
  توجه: در این مرحله میتوان برای ویزای تحصیلی دانش آموز اقدام کرد.
  8. معرفی دانش آموز به همراه پاسپورت، ویزای تحصیلی و بیمه ی خدمات درمانی به مدرسه ی دولتی تورنتو کانادا

  محل اقامت:

  دانش آموزان بین المللی میتوانند با والدین، خویشاوند یا قیم خود در طول اقامتشان در تورنتو زندگی کنند. همچنین امکان دارد دانش آموزان زندگی با خانواده ی محلی(خانواده ی کانادایی) خود را ترجیح دهند. خدمات خانوادگی میتواند از طریق شریک مدرسه ی دولتی (شبکه ی خانوادگی کانادا) سازماندهی شود.

  تمام دانش آموزان زیر 18 سال باید یک ولی در حوزه ی تورنتو داشته باشند و آنها باید با یک خانواده زندگی کنند(تنهایی زندگی کردن امکان ندارد)

  تمام دانش آموزان در پایه ی هشتم باید با والدین یا قیم خود زندگی کنند.

  برای تحصیل در کانادا با شرایط ویژه و همچنین اخذ پذیرش بصورت کاملا رایگان به جهت تحصیل در دبیرستان کانادا با اندیشه رهام همراه شوید.

  مدرسه ی نیاگارا

  معرفی مختصر

  شما دعوت میشوید که در انجمن مدارس نیاگارا (DSBN) واقع در قلب منطقه ی معروف جهان ( آبشارهای نیاگارا) در کانادا تحصیل کنید!  شعار انجمن مدارس نیاگارا “دستیابی به موفقیت با یکدیگر” است. در مقطع دبیرستان، دانش آموزان بین المللی به خوبی از لحاظ تحصیلی آماده میشوند برای ورود به دانشگاه ها و کالج های معتبر انتاریو، استان های دیگر کانادا و سراسر دانشگاه های مشهور جهان. علاوه بر دانشگاهی ها، انجمن مدارس نیاگارا  بخاطر هنرهای تخصصی و برنامه های فناوری شناخته شده است و این مدرسه رتبه ی برتر جهان در رباتیک را داراست.

  ادامه دادن پیشرفت زبان انگلیسی شما ارتقا داده میشود از طریق پشتیبانی گسترده ESL (زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم) که در محل های انتخاب شده ی هر مدرسه فراهم شده اند و شما در کلاس هایی که درصد بالایی از دانش آموزان بومی انگلیسی زبان رادارا هستند، درگیر خواهید شد. آب و هوای نیاگارا نسبت به برخی نقاط دیگر انتاریو نسبتا معتدل تر است و حدود یک ساعت از تورنتو فاصله دارد که ارئه دهنده ی بسیاری مراکز فرهنگی، آموزشی، توریستی و تجاری میباشد. منطقه ی نیاگارا با جمعیتی بالغ بر 500000 نفر که در 12 قومیت مختلف گسترش داده شده است، به شما یک محیط بی خطر و بدون استرس ارائه می دهد که در آن زندگی و تحصیل کنید  و درآن سرگرم باشید.

  خانواده های نیاگارا مشتاق هستند که مراقبت و پشتیبانی ای را فراهم کنند که شما نیاز دارید برای وفق پیدا کردن با یک فرهنگ جدید. خانواده های میزبان به خوبی بررسی می شوند و توسط یک سازمان خانوادگی حرفه ای در منطقه تحت نظارت هستند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه : 2005 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، یک ترم، کمپ تابستانی، کمپ زمستانی

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی ، ورزش، هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 100

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 18 دبیرستان که سطوح مختلفی از برنامه ی انگلیسی به عنوان زبان دوم را ارائه میدهند.

  مجموع دانش آموزان: 36000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 170

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: مهد کودک تا پایه ی 12

  نزدیکترین فرودگاه: یک ساعت تا فرودگاه بین المللی تورنتو (Pearson International Airport )

  محل این مدرسه:

  انجمن مدارس نیاگارا در قلب منطقه نیاگارا واقع شده است که اقامتگاه آبشار های مشهور نیاگارا است. بازدیدکنندگان از سراسر جهان برای دیدن آبشار  های باشکوه کانادایی می آیند و همچنین تجربه کردن زیبایی های طبیعی جغرافیایی این منطقه که شامل دو دریاچه بزرگ، سیستم کانال ولدWelland)) و میوه های ترد و تاک های انگور و محدوده وسیعی از چشم انداز ها میشود که میزبان  طیف گسترده ای از فعالیت های فضای باز مانند پیاده روی دره ی تنگ نیاگارا، دوچرخه سواری در مسیر پرتگاه های نیاگارا، اسکی روی یخ،  هاکی، قایقرانی، ماهیگیری و چادر زدن در طول چهار فصل پاییز، زمستان، بهار و تابستان را به نمایش میگذارد. در حالی که سه ماه زمستان به طور معمول برف می آید، 9 ماه دیگر سال به طور دلپذیری ملایم و گرم هستند.

  نحوه ی استقرار:

  برای اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ارائه می شود، با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

  09122972078

  02186125807

  فعالیت ها:

  طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه در همه مدارس متوسطه موجود است. این برنامه ها ممکن است محدود به برنامه های مختلف ورزشی، هنری، علمی و رغبتی نباشند. برای برنامه های کوتاه مدت فرهنگی،  گروه های زبانی، مجموعه ای از فعالیت ها ممکن است مورد مذاکره قرار گیرند و ممکن است شامل موارد زیر باشند: موزه ها، اماکن تاریخی، جاذبه های گردشگری آبشار نیاگارا، بازدید از تورنتو و همچنین فعالیت های فضای باز.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود:  یک سپتامبر و یک فوریه هر سال

  آخرین مهلت درخواست: 1 ژوئن و 1 دسامبر

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 250 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 13000 دلار برای دبیرستان و 12000 دلار برای مدارس ابتدایی

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار برای دبیرستان و 6000 دلار برای مدارس ابتدایی

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 250 دلار که به طور مستقيم به یک سازمان مربوط به برنامه ی زندگی با یک خانواده ی کانادایی (homestay) تعلق میگيرد

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 800-850 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: 500 دلار

  هزینه نگهداری سالانه: در صورت امکان 1000 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  دبیرستان های تورنتو
  دبیرستان های تورنتو

  انجمن مدارس اسکس (Essex)

  معرفی مختصر

  انجمن مدارس بخش اسکس (Essex) در شهر وینزور استان انتاریو واقع شده است که حدود 3.5 ساعت از جنوب غربی تورنتو قرار دارد. ما در 9 حوزه مدارس داریم: Windsor, LaSalle, Amherstburg, Tecumseh, Lakeshore, Essex, Kingsville, Leamington  و جزیره  ی Pelee.

  جامعه ی این مدارس سومین رتبه ی گوناگونی در کانادا را داراست. در این مدارس بسیاری از کشورهای مختلف را مشاهده خواهید کرد.

  برنامه ی دبیرستان برای دانش آموزان 14-18 ساله در دسترس است. دانش آموزان پس از اتمام پایه ی 12 با گواهی دبیرستان استان انتاریو فارغ التحصیل خواهند شد.

  در حال حاضر در این مدارس جمعیت کوچکی از دانش آموزان بین المللی وجود دارد و آنها از کشورهای مختلف هستند.  برنامه ی انگلیسی مستثنایی به عنوان برنامه ی زبان دوم وجود دارد برای دانش آموزانی که هنوز زبان انگلیسی را بخوبی یاد نگرفته اند. Muskoka Languages International تدارک دهنده ی برنامه ی زندگی با خانواده ی کانادایی (homestay) است و در انتخاب خانواده های میزبان بسیار دقیق است.  ما می دانیم که شما با فرهنگ کانادا عجین خواهید شد و به عنوان یکی از اعضای خانواده با شما رفتار خواهد شد.

  زمین های پارک زیبا و فضای سبز در این مدارس وجود دارد. جمعیت ویندزور تقریبا 210890 نفر است و اگر شما دانش آموزان از جوامع اطراف شهر اسکس بشمار بیایید  جمعیت این شهر حدود 400000 نفر است. انجمن مدارس بخش اسکس متعهد است به ارزش های دموکراتیک ، عدالت، تساوی حقوق و احترام به همه ی چیز هایی که از همه ی سیاست ها ، برنامه ها و شیوه هایش، منعکس میشود.  انجمن مدارس بخش اسکس می داند که عدالت بیشتر به معنای موفقیت بیشتر دانش آموزان است.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه : 2014 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، یک ترم، کمپ تابستانی، تربیت معلم

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی ، مدرک لیسانس بین المللی، پذیرش خاص، هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی

  تعداد کل مدارس: 71

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 13

  مجموع دانش آموزان: 34000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 91

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: پایه ی 9 تا 12

  نزدیکترین فرودگاه: شهر وینزور یا تورنتو یا دیترویت آمریکا

  نحوه ی استقرار:

  نحوه ی استقرار فراهم شده است.

  اقامت در خانواده ی کانادایی (homestay) از طریق Muskoka Languages International

  فرهنگ کانادا در حالی که با یکی از خانواده های کانادایی در خانه زندگی می کند.

  به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما توسط یک خانواده محلی ساکن داده خواهید شد که شما را در انتقال به تجربه جدید خود برای آمدن به کانادا حمایت خواهند کرد . خانواده میزبان خانه ی شما خواهد بود درحالی که از خانه ی واقعی خود دور هستید و فرصتی برای تجربه ی فرهنگ کانادایی، آداب و رسوم و زبان انگلیسی خواهید داشت.

  خانواده های خوشامد گوی این مدارس نیز از دانش آموزان دعوت می کنند تا فرهنگ و تجارب میهن خود را با خانواده ی میزبان به اشتراک بگذارند. بودن در خانه مناسب برای موفقیت ضروری است و ما اهمیت این موضوع را درک می کنیم که مراقبت های زیادی برای مطابقت با دانشجوهای بین المللی ما با سازگارترین و بهترین خانه ها برای دانش آموز گرفته شده است. انجمن مدارس شهر اسکس با زبان های بین المللی برای ارائه ی خدمات homestay مشارکت می کند.

  زبان های بین المللی Muskoka برای دانش آموزان محیط امن، مراقب و پرورشی فراهم می کند. دانش آموزان یک اتاق خواب خصوصی و وعده غذایی منظم خواهند داشت. زبانهای بین المللی Muskoka به طور ماهانه پاداش مالی دریافت خواهد کرد برای پوشش هزینه های اضافی که آنها از طریق میزبانی متحمل میشدند.  صرف هزینه در مسئولیت دانشجویان و والدین طبیعی اش است. میزبان دانش آموز را به عنوان فرزند خود حمایت و مراقبت می کند و قصد دارد او را مانند یک عضو واقعی خانواده بپندارد.

  فعالیت ها:

  انجمن مدارس بخش بزرگ اسکس (Essex)، دارای چند فعالیت فوق برنامه ی فوق العاده ی در دسترس دانشجویان بین المللی است که بخشی از آن هستند.و مدارس متوسطه ی آنها دارای تیم های ورزشی هستند مانند بسکتبال، والیبال، هاکی، بدمینتون، فوتبال، بیس بال، تنیس.

  علاوه بر این، ما بسیاری از فعالیت های فوق العاده دیگر مانند برنامه های نمایش در مدرسه، گروه های مدرسه، باشگاه های شطرنج، باشگاه های محیط زیست. هرچه که علاقه دارید، این شانس وجود دارد که فعالیتی که شما علاقه مند هستید در دسترس است.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود:  سپتامبر و ماه فوریه هر سال

  آخرین مهلت درخواست: 1 ژوئن ، 1 دسامبر

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 200 دلار

  شهریه ی یکسال کامل:  12000 دلار برای دبیرستان و 13000 دلار برای مدارس ابتدایی

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 200 دلار

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 875 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  ارسال نظر