• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  دبیرستان های تورنتو

  فرایند درخواست برای پذیرش در دبیرستان های تورنتو :

  دبیرستان های تورنتو مکانی بسیار مناسب برای ادامه ی تحصیل در کانادا می باشد برای این منظور شما باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. عقد قرارداد با موسسه
  2. ارائه ی اسکن پاسپورت ، شناسنامه، ریز نمرات 2 سال اخیر متقاضی و توصیه نامه خطاب به مدرسه ی دولتی تورنتو کانادا
  3. پرکردن فرم درخواست توسط موسسه
  4. پرداخت هزینه ی درخواست (Application Fee) به حساب خود دانشگاه در کانادا
  5. دریافت پیشنهاد مشروط (Conditional Offer)
  6. پرداخت شهریه ی دبیرستان و ارایه ی مدارک دال بر سرپرستی والدین
  7. دریافت نامه ی رسمی پذیرش
  توجه: در این مرحله میتوان برای ویزای تحصیلی دانش آموز اقدام کرد.
  8. معرفی دانش آموز به همراه پاسپورت، ویزای تحصیلی و بیمه ی خدمات درمانی به مدرسه ی دولتی تورنتو کانادا

  محل اقامت:

  دانش آموزان بین المللی میتوانند با والدین، خویشاوند یا قیم خود در طول اقامتشان در تورنتو زندگی کنند. همچنین امکان دارد دانش آموزان زندگی با خانواده ی محلی(خانواده ی کانادایی) خود را ترجیح دهند. خدمات خانوادگی میتواند از طریق شریک مدرسه ی دولتی (شبکه ی خانوادگی کانادا) سازماندهی شود.

  تمام دانش آموزان زیر 18 سال باید یک ولی در حوزه ی تورنتو داشته باشند و آنها باید با یک خانواده زندگی کنند(تنهایی زندگی کردن امکان ندارد)

  تمام دانش آموزان در پایه ی هشتم باید با والدین یا قیم خود زندگی کنند.

  برای تحصیل در کانادا با شرایط ویژه و همچنین اخذ پذیرش بصورت کاملا رایگان به جهت تحصیل در دبیرستان کانادا با اندیشه رهام همراه شوید.

  مدرسه ی نیاگارا

  معرفی مختصر

  شما دعوت میشوید که در انجمن مدارس نیاگارا (DSBN) واقع در قلب منطقه ی معروف جهان ( آبشارهای نیاگارا) در کانادا تحصیل کنید!  شعار انجمن مدارس نیاگارا “دستیابی به موفقیت با یکدیگر” است. در مقطع دبیرستان، دانش آموزان بین المللی به خوبی از لحاظ تحصیلی آماده میشوند برای ورود به دانشگاه ها و کالج های معتبر انتاریو، استان های دیگر کانادا و سراسر دانشگاه های مشهور جهان. علاوه بر دانشگاهی ها، انجمن مدارس نیاگارا  بخاطر هنرهای تخصصی و برنامه های فناوری شناخته شده است و این مدرسه رتبه ی برتر جهان در رباتیک را داراست.

  ادامه دادن پیشرفت زبان انگلیسی شما ارتقا داده میشود از طریق پشتیبانی گسترده ESL (زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم) که در محل های انتخاب شده ی هر مدرسه فراهم شده اند و شما در کلاس هایی که درصد بالایی از دانش آموزان بومی انگلیسی زبان رادارا هستند، درگیر خواهید شد. آب و هوای نیاگارا نسبت به برخی نقاط دیگر انتاریو نسبتا معتدل تر است و حدود یک ساعت از تورنتو فاصله دارد که ارئه دهنده ی بسیاری مراکز فرهنگی، آموزشی، توریستی و تجاری میباشد. منطقه ی نیاگارا با جمعیتی بالغ بر 500000 نفر که در 12 قومیت مختلف گسترش داده شده است، به شما یک محیط بی خطر و بدون استرس ارائه می دهد که در آن زندگی و تحصیل کنید  و درآن سرگرم باشید.

  خانواده های نیاگارا مشتاق هستند که مراقبت و پشتیبانی ای را فراهم کنند که شما نیاز دارید برای وفق پیدا کردن با یک فرهنگ جدید. خانواده های میزبان به خوبی بررسی می شوند و توسط یک سازمان خانوادگی حرفه ای در منطقه تحت نظارت هستند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه : 2005 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کمپ تابستانی، کمپ زمستانی

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی ، ورزش، هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 100

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 18 دبیرستان که سطوح مختلفی از برنامه ی انگلیسی به عنوان زبان دوم را ارائه میدهند.

  مجموع دانش آموزان: 36000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 170

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: مهد کودک تا پایه ی 12

  نزدیکترین فرودگاه: یک ساعت تا فرودگاه بین المللی تورنتو (Pearson International Airport )

  محل این مدرسه:

  انجمن مدارس نیاگارا در قلب منطقه نیاگارا واقع شده است که اقامتگاه آبشار های مشهور نیاگارا است. بازدیدکنندگان از سراسر جهان برای دیدن آبشار  های باشکوه کانادایی می آیند و همچنین تجربه کردن زیبایی های طبیعی جغرافیایی این منطقه که شامل دو دریاچه بزرگ، سیستم کانال ولدWelland)) و میوه های ترد و تاک های انگور و محدوده وسیعی از چشم انداز ها میشود که میزبان  طیف گسترده ای از فعالیت های فضای باز مانند پیاده روی دره ی تنگ نیاگارا، دوچرخه سواری در مسیر پرتگاه های نیاگارا، اسکی روی یخ،  هاکی، قایقرانی، ماهیگیری و چادر زدن در طول چهار فصل پاییز، زمستان، بهار و تابستان را به نمایش میگذارد. در حالی که سه ماه زمستان به طور معمول برف می آید، 9 ماه دیگر سال به طور دلپذیری ملایم و گرم هستند.

  نحوه ی استقرار:

  برای اطلاعات بیشتر در مورد خدماتی که ارائه می شود، با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

  09122972078

  02186125807

  فعالیت ها:

  طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه در همه مدارس متوسطه موجود است. این برنامه ها ممکن است محدود به برنامه های مختلف ورزشی، هنری، علمی و رغبتی نباشند. برای برنامه های کوتاه مدت فرهنگی،  گروه های زبانی، مجموعه ای از فعالیت ها ممکن است مورد مذاکره قرار گیرند و ممکن است شامل موارد زیر باشند: موزه ها، اماکن تاریخی، جاذبه های گردشگری آبشار نیاگارا، بازدید از تورنتو و همچنین فعالیت های فضای باز.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود:  یک سپتامبر و یک فوریه هر سال

  آخرین مهلت درخواست: 1 ژوئن و 1 دسامبر

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 250 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 13000 دلار برای دبیرستان و 12000 دلار برای مدارس ابتدایی

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار برای دبیرستان و 6000 دلار برای مدارس ابتدایی

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 250 دلار که به طور مستقيم به یک سازمان مربوط به برنامه ی زندگی با یک خانواده ی کانادایی (homestay) تعلق میگيرد

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 800-850 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: 500 دلار

  هزینه نگهداری سالانه: در صورت امکان 1000 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  دبیرستان های تورنتو
  دبیرستان های تورنتو

  انجمن مدارس اسکس (Essex)

  معرفی مختصر

  انجمن مدارس بخش اسکس (Essex) در شهر وینزور استان انتاریو واقع شده است که حدود 3.5 ساعت از جنوب غربی تورنتو قرار دارد. ما در 9 حوزه مدارس داریم: Windsor, LaSalle, Amherstburg, Tecumseh, Lakeshore, Essex, Kingsville, Leamington  و جزیره  ی Pelee.

  جامعه ی این مدارس سومین رتبه ی گوناگونی در کانادا را داراست. در این مدارس بسیاری از کشورهای مختلف را مشاهده خواهید کرد.

  برنامه ی دبیرستان برای دانش آموزان 14-18 ساله در دسترس است. دانش آموزان پس از اتمام پایه ی 12 با گواهی دبیرستان استان انتاریو فارغ التحصیل خواهند شد.

  در حال حاضر در این مدارس جمعیت کوچکی از دانش آموزان بین المللی وجود دارد و آنها از کشورهای مختلف هستند.  برنامه ی انگلیسی مستثنایی به عنوان برنامه ی زبان دوم وجود دارد برای دانش آموزانی که هنوز زبان انگلیسی را بخوبی یاد نگرفته اند. Muskoka Languages International تدارک دهنده ی برنامه ی زندگی با خانواده ی کانادایی (homestay) است و در انتخاب خانواده های میزبان بسیار دقیق است.  ما می دانیم که شما با فرهنگ کانادا عجین خواهید شد و به عنوان یکی از اعضای خانواده با شما رفتار خواهد شد.

  زمین های پارک زیبا و فضای سبز در این مدارس وجود دارد. جمعیت ویندزور تقریبا 210890 نفر است و اگر شما دانش آموزان از جوامع اطراف شهر اسکس بشمار بیایید  جمعیت این شهر حدود 400000 نفر است. انجمن مدارس بخش اسکس متعهد است به ارزش های دموکراتیک ، عدالت، تساوی حقوق و احترام به همه ی چیز هایی که از همه ی سیاست ها ، برنامه ها و شیوه هایش، منعکس میشود.  انجمن مدارس بخش اسکس می داند که عدالت بیشتر به معنای موفقیت بیشتر دانش آموزان است.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2014 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کمپ تابستانی، تربیت معلم

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی ، مدرک لیسانس بین المللی، پذیرش خاص، هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی

  تعداد کل مدارس: 71

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 13

  مجموع دانش آموزان: 34000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 91

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: پایه ی 9 تا 12

  نزدیکترین فرودگاه: شهر وینزور یا تورنتو یا دیترویت آمریکا

  نحوه ی استقرار:

  اقامت (homestay) از طریق موسسه ی Muskoka Languages International فراهم شده است.

  در حالی که دانش آموز با یکی از خانواده های کانادایی زندگی می کند، با فرهنگ کانادا آشنا خواهد شد.

  به عنوان یک دانش آموز بین المللی، شما توسط یک خانواده محلی ساکن داده خواهید شد که شما را در انتقال تجربه جدید خود برای آمدن به کانادا حمایت خواهد کرد . خانواده ی میزبان، خانه ی شما خواهد بود درحالی که از خانه ی واقعی خود دور هستید و فرصتی برای تجربه ی فرهنگ کانادایی، آداب و رسوم و زبان انگلیسی خواهید داشت.

  خانواده های خوشامد گوی این مدارس نیز از دانش آموزان دعوت می کنند تا فرهنگ و تجارب میهن خود را با خانواده ی میزبان به اشتراک بگذارند. بودن در خانه مناسب برای موفقیت ضروری است و ما اهمیت این موضوع را درک می کنیم که مراقبت های زیادی برای مطابقت با دانشجوهای بین المللی ما با سازگارترین و بهترین خانه ها برای دانش آموز گرفته شده است. انجمن مدارس شهر اسکس با زبان های بین المللی برای ارائه ی خدمات homestay مشارکت می کند.

  زبان های بین المللی Muskoka برای دانش آموزان محیط امن، مراقب و پرورشی فراهم می کند. دانش آموزان یک اتاق خواب خصوصی و وعده غذایی منظم خواهند داشت. زبانهای بین المللی Muskoka به طور ماهانه پاداش مالی دریافت خواهد کرد برای پوشش هزینه های اضافی که آنها از طریق میزبانی متحمل میشدند.  صرف هزینه در مسئولیت دانشجویان و والدین طبیعی اش است. میزبان دانش آموز را به عنوان فرزند خود حمایت و مراقبت می کند و قصد دارد او را مانند یک عضو واقعی خانواده بپندارد.

  فعالیت ها:

  انجمن مدارس بخش بزرگ اسکس (Essex)، دارای چند فعالیت فوق برنامه ی فوق العاده ی در دسترس دانشجویان بین المللی است که بخشی از آن هستند.و مدارس متوسطه ی آنها دارای تیم های ورزشی هستند مانند بسکتبال، والیبال، هاکی، بدمینتون، فوتبال، بیس بال، تنیس.

  علاوه بر این، ما بسیاری از فعالیت های فوق العاده دیگر مانند برنامه های نمایش در مدرسه، گروه های مدرسه، باشگاه های شطرنج، باشگاه های محیط زیست. هرچه که علاقه دارید، این شانس وجود دارد که فعالیتی که شما علاقه مند هستید در دسترس است.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود: سپتامبر و ماه فوریه هر سال

  آخرین مهلت درخواست: 1 ژوئن ، 1 دسامبر

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 200 دلار

  شهریه ی یکسال کامل:  12000 دلار برای دبیرستان و 13000 دلار برای مدارس ابتدایی

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 200 دلار

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 875 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  انجمن مدارس Maitland:

  معرفی مختصر:

  مدارس Maitland کانادا خدمات کامل آموزش انگلیسی را با تمرکز بر موفقیت دانش آموزان فراهم میکند. ماموریت این مدارس تعامل، الهام بخشیدن و نوآوری است و آنها معتقدند که دانش آموزان، کارکنان و والدین همیشه “در حال یادگیری” هستند.  این مدارس از مهمانان بین المللی استقبال می کنند، در حالی که از دیدگاه های متنوعی که در کلاس های درس و جوامع به ارمغان می آورند قدردانی می کنند.

  این مدارس مباهات بسیاری برای زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه ی زبان دوم قائل هستند که هر دانش آموز را برای تعیین سطح حمایتی که نیاز دارند، ارزیابی می کند.  فقط 5 الی 7 دانش آموز در کلاس های کوچک انگلیسی می آموزند. دانشجویان بین المللی نیز به طور جداگانه توسط مدرس دانشگاه حمایت می شوند، که به طور مستقیم با مدارس و دانش آموزان کار می کنند بطوری که انتظارات علمی خود را برآورده کنند.

  مدارس Maitland به یک مقصد بسیار محبوب برای تحصیل در خارج از کشور تبدیل شده است که از بیش از 20 کشور جذب دانشجو میکند. دانشجویان برای ارزیابی کیفیت تحصیلات، اشتیاق و روحیه مدارس و ترکیب جذاب سبک زندگی شهری و روستایی، این مدرسه را انتخاب می کنند. این مدرسه یک برنامه آموزشی عالی و مقرون به صرفه را ارائه می دهد.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2011 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت، کمپ تابستانی

  برنامه های تخصصی: مختلط با فرانسوی،  پذیرش خاص، ورزش، آکادمی هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 40

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 10

  مجموع دانش آموزان: 16000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 250

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: پایه ی 5 تا  12

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی Pearson در تورنتو

  محل این مدرسه:

  این مدرسه در حوزه ی آبگیر دریاچه های وسیع کانادا، مرز های منطقه ی Lake Huron در غرب (سواحل زیبا و غروب های افسانه ای) قرار دارد و از شرق به یکی از هیجان انگیزترین شهرهای کوچک جهان، شهر استراتفورد میرسد. استراتفورد بخاطر بسیاری از چیزها معروف است، اما جشنواره جهانی مشهور استاتفورد شکسپیر مشهور است که در بالای فهرست قرار دارد. تماشای تئاتر تماشایی زنده، شش ماه در سال صدها هزار نفر از سراسر جهان را جذب می کند و این مکان در فاصله ی 90 دقیقه ای در جنوب غربی تورنتو قرار دارد.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود: سپتامبر و فوریه ی هر سال

  آخرین مهلت درخواست: 31 ماه می، 30 ماه نوامبر

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 250 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 13000 دلار برای مقطع دبیرستان، 12700 دلار برای دبستان

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: ندارد

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 875 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: 600 دلار

  هزینه نگهداری سالانه: 50 دلار        انتقال از فرودگاه: 300 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

   انجمن مدارس Halton:

  معرفی مختصر:

  امروزه، سیستم آموزش و پرورش کاتولیک که به صورت دولتی توسط استان انتاریو تامین می شود، سطح بالایی از پیشرفت های دانش آموزان را تولید می کند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان فضایل و ارزش های انسانی را آموزش می دهند – از جمله جامعه، مسئولیت، مسئولیت پذیری، همکاری، مراقبت و خانواده – و آنها را نه فقط به دانش آموزان خوب، بلکه به شهروندان خوب نیز تبدیل میکند.

  انجمن مدارس Halton یک الگو یادگیری جامعه است، که به طور گسترده  و مشخص به رسمیت شناخته شده است که تجربیات و خدمات آموزشی استثنایی را به بیش از 29000 دانش آموز در تمام سنین ارائه می دهد. دعوت خدا برای دوست داشتن و خدمت در کارکنان و دانش آموزان پرورش داده میشود در 52 مدرسه ای که به جوامع Burlington، Halton Hills، Milton و Oakville خدمت می کنند. به عنوان یک رهبر استانی در موفقیت دانش آموزان در سوادآموزی و حسابداری، و همچنین آموزش ویژه، این انجمن مدارس مکانی هیجان انگیز و پویا برای یادگیری، کار و رشد است.

  انجمن مدرسه، برنامه ها و خدمات را از مهد کودک تا پایه ی 12 و از طریق خدمات آموزش مداوم در دانشگاه های Burlington، Milton و Oakville به دانش آموزان سنین مختلف ارائه می دهد. این مدارس به دانشجویان بین المللی خوش آمد میگویند تا تجربه کنند هر چیزی را که باید بر اساس یک پایه ی دانشگاهی و فوق برنامه ای ارائه شود.

  در انجمن مدارس هالتون، اعتقاد بر این است که هر دانش آموز حق تحصیل دارد که رشد روحی، فکری، فیزیکی، عاطفی و اجتماعی را تقویت خواهد کرد. هدف این مدارس این است که اطمینان حاصل کنند که تمام دانش آموزان به موفقیت دست می یابند و قادر به تحقق بخشیدن به توان بالقوه خداوند هستند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 1990 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت، دوره های تابستانی

  برنامه های تخصصی: مدرک لیسانس بین المللی، پذیرش خاص، ورزش، آکادمی هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی

  تعداد کل مدارس: 56

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 9

  مجموع دانش آموزان: 34000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 220

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: پایه ی 5 تا  12

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی Pearson در تورنتو و فرودگاه بین المللی  Hamilton

  محل این مدرسه:

  منطقه هالتون یک شهرداری منطقه ای در استان انتاریو کانادا است، واقع در جنوب انتاریو در بخش جنوب غربی منطقه تورنتو بزرگ (GTA). . این شهر شامل شهر Burlington و شهرهای  Oakville ، Milton و Halton Hills است. این شهر بین شهر تورنتو واقع در حدود 33 کیلومتری شرق منطقه هالتون و آبشارهای نیاگارا واقع شده است که حدود 72 کیلومتری غرب است.

   

  دلایل دیگر برای مطالعه و زندگی در منطقه هالتون:
  * فرصت های بی شماری برای سرگرمی، تفریح، استراحت و شادی همراه با بیش از 25 کیلومتر پارک در دریاچه ی زیبای انتاریو.
  Burlington and Oakville*   رتبه ی اول و دوم به عنوان بهترین شهرهای متوسط کانادایی برای زندگی در سال 2014، 2015 و 2016 انتخاب شده اند.( با توجه به مجله Money Sense )
  * منطقه هالتون همچنان توسط مجله MacLean’s Magazine به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای زندگی در کانادا رتبه بندی می شود.
  * نزدیک بودن به بسیاری از دانشگاه ها در جنوب استان انتاریو

  نحوه ی استقرار:

  کارکنان انجمن مدارس هالتون با سازمان های میزبان سازمان یافته در منطقه ما بطور نزدیکی کار می کنند تا دانش آموزان را در خانواده های محلی که آنها را با یک زندگی خانوادۀ حمایتی، مراقبتی و پرورش دهنده جای بدهند. تا اطمینان حاصل کنند که آنها در کانادا موفق بوده اند.

  تمام میزبان های برنامه ی homestay که توسط سازمان های خانوادگی این مدارس همکاری می کنند، نیازمند این هستند که مدرک سوپیشینه پلیس ارایه دهند.

  دانش آموزان با خانواده هایی قرار می گیرند که بتوانند زندگی سالم و مطمئن را ارائه دهند.

  فعالیت ها :

  هر مدرسه طیف گسترده ای از برنامه های درسی و فوق برنامه را شامل می شود که شامل انواع مختلفی از ورزش های فردی و تیمی، گروه های مدرسه، باشگاه های نمایش، باشگاه های هنری، عکاسی، عدالت اجتماعی، باشگاه های تکالیف و غیره می باشد.

  الزامات پذیرش مدارس

  ارسال نظر