• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  دبیرستان های آلبرتا

  مدرسه ی شهر کلگری (دبیرستان های آلبرتا):

  (مدرسه ی شهر کلگری)

  معرفی مختصر

   انجمن مدارس دولتی کلگری دارای سطوح مختلف انگلیسی به عنوان کلاس دوم زبان، مجموعه کامل کلاس های علمی، کلاس های جالب رایگان (اختیاری) و فعالیت های فوق برنامه ای است که متناسب با بیشترین علایق باشد! بسته به مهارت زبان انگلیسی دانش آموزان ، دانشجویان بین المللی می توانند به عنوان یک دانشجوی کانادایی به همان کلاس های علمی منظم (ریاضی، علوم، مطالعات اجتماعی و انگلیسی) دسترسی پیدا کنند.

  دانش آموزان همچنین می توانند به طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده در مدارس دولتی کلگری دسترسی داشته باشند.

  به عنوان نمونه، هنرهای تجسمی (مانند Choir ، موسیقی، رقص، هنر، تئاتر و غیره) .

  مطالعات حرفه ای و فن آوری (مانند آرایش زیبایی، مهندسی جوش، مهندسی، طراحی گرافیک، ساخت و ساز، بدنه ی خودرو، مکانیک و غیره) .

  زبان ها (مانند فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی.

  تعداد بیشتری وجود دارد که برای اطلاعات تکمیلی میتوانید از طریق ایمیل  [email protected]m آنها را دریافت کنید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و کلاس های فوق برنامه ای که هر مدرسه ارائه می دهند، با ایمیل [email protected] ارتباط برقرار کنید.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2002 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی،  پذیرش خاص، ورزش، هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی و دیگر زبان ها

  تعداد کل مدارس: 235

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 18

  مجموع دانش آموزان: 120000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 950

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: مهد کودک تا پایه ی 12

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی کلگری در استان آلبرتا

  محل این مدرسه:

  کلگری بزرگترین شهر در استان آلبرتا کانادا با 1.3 میلیون نفر جمعیت است.  مسافت طی شده با اتومبیل برای رسیدن به کوه های معروف بنف و راکی  یک ساعت است.  آب و هوای منطقه متغیر است و باد های گرم Chinook ایجاد میشود که باعث بوجود آمدن زمستان های خفیف می شود.

  نحوه ی استقرار:

  آموزش و پرورش کلگری معتقد است که وفق پیدا کردن با زندگی و فرهنگ کانادایی یکی از غنی ترین و مثبت ترین تجربه ها برای دانش آموزان بین المللی است. آموزش و پرورش کلگری با شبکه ی خانواده ی کانادا Homestay Network (CHN) کار می کند تا دانش آموزان را در خانواده های میزبان مناسب در شهر کلگری (15 ساله و بالاتر) استقرار دهند. همه خانواده ها:

  • مصاحبه کامل برای تشخیص صلاحیت انجام داده اند؛
  • از خانه هایشان بازرسی شده است؛ از اطرافیان و بستگان آنها استعلام بعمل آمده است.
  • پلیس آنها را تایید کرده است.
  • مشتاق به دریافت دانش آموزان بین المللی هستند.
  • در خانه انگلیسی صحبت میکنند.

  هنگامی که دانش آموزان با خانواده جدید کانادایی خود تطابق پیدا میکنند، نظارت و پشتیبانی آنها توسط کارکنان شبکه ی خانواده ی کانادایی CHN  در طول اقامتشان ارائه می شود. دانش آموزان در مدارس حمایت می شوند و در صورت بروز مشکل یا مواقع اضطراری، به خدمات 24 ساعته و 7 روزه دسترسی پیدا می کنند.  هنگام زندگی در کلگری، دانش آموزان برنامه ی homestay به عنوان عضوی در خانواده ی کلگری در می آیند !

  فعالیت ها:

  دانش آموزان بین المللی تشویق می شوند که در فعالیت های فوق برنامه و باشگاه های مختلف که در این مدارس وجود دارند، درگیر شوند.  این برنامه ها شامل ورزش، هنر و … میشوند که برای هر دانش آموز در دسترس میباشند. مشارکت فعال در فعالیت های فوق برنامه ای روش عالی برای دیدن دوستان کانادایی است!

  تاریخ ورود:  سپتامبر و فوریه ی هر سال برای پایه های 10 تا 12، آخر ماه مارس هر سال برای مهدکودک تا پایه ی 9.

  آخرین مهلت درخواست: آخرین جمعه ی ماه می برای آغاز ترم در ماه سپتامبر، آخرین جمعه ی ماه نوامبر برای آغاز ترم در ماه فوریه

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 250 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 12000 دلار

  شهریه ی یک ترم: 6000 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 500 دلار

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 875 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: 500 دلار

  هزینه نگهداری سالانه: 550 دلار و 130 دلار هزینه ی نقل و انتقال از فرودگاه

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  دبیرستان های منیتوبا

  مدرسه ی شهر ادمونتون:

  معرفی مختصر:

  مدرسه ی شهر ادمونتون آموزش عالی با کیفیت در محیط یادگیری مبتنی بر ایمان را فراهم می کند. این مدارس پذیرای دانش آموزان از سراسر جهان هستند و تمام ادیان را می پذیرند.

  با دارا بودن استادان آموزش دیده و متعهد به موفقیت و دستیابی فردی، هدف این مدارس این است که الهام بخش دانش آموزان باشند برای یادگیری و آماده سازی آنها برای زندگی به عنوان شهروندان بین المللی.

  مدارس شهر ادمونتون، شهرت عالی تحصیلی و پشتیبانی از دانش آموزان را دارا هستند.  و دانش آموزان این مدارس همواره در امتحانات استانی موفق عمل می کنند و بسیاری نیز به دنبال تحصیلات تکمیلی می روند.

  این مدارس ویژه تحصیل در کانادا برنامه ی عالی دانش آموزان بین المللی دارند که شامل زبان انگلیسی به عنوان یک زبان دوم برای تمام سطوح می باشد. مشاوران بین المللی در مدرسه با دانش آموزان بصورت نزدیک کار می کنند برای اطمینان از اینکه به نیازهای تحصیلی، اجتماعی و عاطفی آنها توجه میشود.  هر دانش آموز دبیرستان با یک برنامه ی آموزشی خاص برنامه ریزی می شود و اهداف به صورت منظم برای اطمینان از موفقیت بررسی می شوند.

   

  دبیرستان های آلبرتا

  مدارس دولتی شهر Camrose:

  مدارس دولتی شهر Camrose تجارب یادگیری با کیفیت بالا را برای تمام دانش آموزان متقاضی تحصیل در دبیرستان کانادا را فراهم می کند. با نتایج عالی موفقیت آمیز، دانش آموزان مدارس شهر Camrose به طور مداوم نمرات بالاتری از متوسط نمرات امتحانات دیگر مدارس استان آلبرتا بدست می آورند. همچنین نرخ فارغ التحصیلی با نمرات عالی این دبیرستان ها بالا است و این مدارس طیف وسیعی از برنامه های آکادمیک، هنرهای تجسمی، ورزشی، رهبری و برنامه های فوق برنامه را ارائه میدهند. این مدارس مدرن هستند و دارای امکانات روزمره با آزمایشگاه های کامل کامپیوتری، آزمایشگاه های علمی، ورزشگاه ها و سایر امکانات تخصصی می باشند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 1995 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، کوتاه مدت

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی،  پذیرش خاص

  زبان تدریس: انگلیسی

  تعداد کل مدارس: 23

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 11

  مجموع دانش آموزان: 5800 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 30

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: مهد کودک تا پایه ی 12

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی ادمونتون، شهر ادمونتون در استان آلبرتا

  محل این مدرسه:

  این مجموعه مدارس یک منطقه جغرافیایی بزرگ واقع در مرکز آلبرتا هستند. این مدارس در جوامع کوچک، امن، و خوشایند قرار دارند. شهرستان اصلی این مدارس در شهر Camrose قراردارند. Camrose شهری مدرن است که جمعیتش حدود 18500 است. این شهر به اندازه ی کافی بزرگ است که مطبوعیت شهرهای بزرگ را داشته باشد و در عین حال دارای جامعه ای امن، گرم و سالم باشد. شهرهای کوچک متعددی در این منطقه وجود دارند با جوامعی که اغلب جو حمایتی و خوشایند را برای دانش آموزان بین المللی فراهم میکنند. زبان آموزشی و مورد استفاده ی روزمره در این مدارس انگلیسی است. دانشجویان بین المللی فرصتی عالی برای بیشتر نزدیک شدن به زبان انگلیسی پیدا میکنند و جنبه های فرهنگی زندگی در کانادا را تجربه می کنند. شهر Camrose در فاصله ی 45 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی ادمونتون واقع شده است.

  نحوه ی استقرار:

  برنامه ی(homestay) نظارت شده ی این مدارس، اطمینان حاصل خواهد کرد که دانش آموزان در خانواده ای با ارزش های سازگار قرار می گیرند. دانش آموزان ممکن است خانواده های تک نفره، خانواده های دارای فرزندان یکسان (از لحاظ سنی با متقاضی)، فرزندان جوان یا فقط بزرگسالان را انتخاب کنند. کارکنان برنامه ی (homestay) تمامی تلاش خود را میکنند تا علایق و سرگرمی ها را فراهم نمایند.  خانواده ها با دقت انتخاب و مصاحبه می شوند. قبل از اینکه خانواده ای تایید شود و جستجو سابقه ی کیفری اش تکمیل شود و نامه های مرجع ارائه شود، بازرسی خانه کاملا انجام می شود.  پشتیبانی و راهنمایی ارائه شده توسط خانواده های میزبان اطمینان حاصل خواهد کرد که دانش آموزان به سرعت با جامعه ی جدید خود وفق پیدا می کنند. خانواده های میزبان تشویق می شوند که دانش آموز را در تمام فعالیت های خانوادگی مشارکت دهد. کار کردن به عنوان یک تیم، کارکنان برنامه ی این مدارس، معلمان مدرسه، مدیران و خانواده های میزبان همگی با هم به گونه ای کار می کنند تا دانش آموزان دوره تحصیلی موفق داشته باشند، زبان انگلیسی را سریع و پربازده بیاموزند و در هنگام بازگشت به کشور خود تجربه ی صحیح کانادایی داشته باشد. کارکنان ما ارتباط منظم با دانش آموزان و خانواده ها را نگه میدارند.

  با کمک موسسه ی اندیشه رهام می توانید به سادگی و بصورت رایگان از مدارس کانادا پذیرش بگیرید.

  مدارس خصوصی و دولتی کانادا

  1 comment

  • مروارید نصرتی
   / پاسخ

   با سلام من دخترم 16 ساله هست وتصمیم دارم کلاسهای 11 و12 رو در کانادا بگذرونه…..لطفا هزینه ها وشرایطش رو بفرمایید ضمنا دختر من از دانش امزان زرنک وتیزهوش می باشد

  ارسال نظر