• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  دبيرستان هاي مونترال

  پیام مدیر دبيرستان هاي مونترال :

  دبيرستان هاي مونترال : بخش خدمات فنی و آموزشی متشکل از یک تیم رهبران آموزشی، انگیزه دهنده و کمک کننده است. تیم ما برای تحصیل در کانادا حمایت فنی و آموزشی برای معلمان در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال را فراهم میسازد. آنها بطور فعالانه برای توسعه و اجرای روش های نو برای معلمان مشارکت میکنند تا به آنها کمک کنند که دانش آموزان خود را بنحوی بکار گیرند که بتوانند به موفقیت چشمگیری در دبستان و دبیرستان های کانادا دستیابند.

  دبيرستان هاي مونترال
  دبيرستان هاي مونترال

  ما مشاوره ی تحصیلی نفر به نفر، کارگاه های پرسش و پاسخ در مدارس، دسترسی به بهترین تکنیک ها و منابع درآمدی و همچنین توسعه ی حرفه ای در سطح کلان را فراهم میکنیم. فعالیت های ما شامل رویکردهای کلی و منضبط ویژه میشود. تمامی حرفه های ما بطور قابل ملاحظه ای سازگار و جوابگوی جوامع وسیعی است که اساس بی نظیر سیستم مدرسه و بدنه ی مدرسه ی انگلیسی مونترال را تشکیل میدهد. این امر تضمین میکند که خدمات فنی و آموزشی ای که ارائه میشود متناسب با نیاز های دانش آموزان و معلمان و همچنین اساسی از موفقیت حرفه ای ما است.

  ما شرکت کنندگان فعال شبکه ی حمایتی آموزش و یادگیری در دبيرستان هاي مونترال هستیم وهمچنین تلاش ما اثربخش است. برای سال دوم  تحصیل در دبیرستان کانادا در یک سطح، انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال به بالاترین اندازه ی نرخ فارغ التحصیلان در سطح استان کبک دست یافته است. درحالی که در بقیه ی نقاط استان نرخ فارغ التحصیلان 77 درصد است، این میزان در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال به 87.9 درصد رسیده است. انجمن مدرسه ی ما تفاوت قائل میشود میان زندگی دانش آموزانی که دارند فارغ التحصیل میشوند، با اهدافشان روبه رو میشوند و رویاهایشان را دنبال میکنند.

  همانطور که امسال پیش میرویم، بنده اطمینان دارم که ما مدرسه را مدیریت خواهیم کرد تا انتظارات شما را برآورده کنیم و این روند را ادامه دهیم تا آمار موفقیت تحصیلی در کانادا را افزایش دهیم.

  ماموریت اداری ما :

  چشم اندازی از ماموریت اداری دبیرستان مونترال:

  الهام بخشیدن به یادگیری مداوم، تقویت آموزش و پرورش، ایجاد انجمن های حامی و همچنین همراهی کردن با تمامی معلمان به عنوان همکار مشارکتی از طریق توسعه ی حرفه ای بمنظور تضمین تجربه ی موفق یادگیری برای تمامی دانش آموزان.

  دیدگاه ما:

  در صف آموزش و پرورش دبيرستان هاي مونترال، ETS  یک انجمن آموزشی متصل است که یادگیری دانش آموزان هنگام تحصیل در کانادا را متعهد میشود و آنرا از طریق مهارت های قرن 21 و ابزار های خلاقانه تقویت میکند. همچنین در مشارکت با دیگر بخش ها، تیم رهبران مشارکتی آموزش ما، معلمان، مطالب اصلی و تخصص آموزشی تیم های مدرسه، حمایت، راهنمایی و تشویق کردن را ارائه میدهند.

  یادگیری طولانی مدت امروز آغاز میشود!

  تعهدات ما:

  بخش خدمات فنی و آموزشی از آموزش در تمامی مدارس حوزه ی جوانان حمایت میکند.  نقش عمده ی آن در اجرای قوانین پایه ی مدرسه (BSR) متمرکز است، همانطور که وزارت علوم، سرگرمی و ورزش استان کبک تعیین کرده است.

  ابتکارات:

  شهروندی دیجیتال* مرتبط با بحداکثر رساندن خروجی های مفید دنیای دیجیتال -درحالی که اثرات مخرب آن بحداقل رسانده میشود- میتواند برای بچه ها تداوم داشته باشد. این امر رفتار مناسب و امن را بهبود میبخشد و تفکر انتقادی در مورد رسانه ها، اطلاعات، ارتباطات، تعاملات اجتماعی، فرهنگ و احترام را می پروراند. ابتکارات شهروندی دیجیتال (در انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال)، به شهروندی دیجیتال از طریق سه عقیده ی متفاوت مینگرد؛ حقیقی باش، سالم باش، زیرک باش.

  *شهروندی دیجیتال : مجموعه رفتار های شایسته و مسئولانه در استفاده از فناوری است.

  کتابخانه ی مجازی انجمن دبيرستان هاي مونترال:

  مختصری از چگونگی منابع جهت غنی سازی تحصیل و تقویت یادگیری و سواد مشتاقانه. از عناوین کتاب های مهیج الکترونیکی مشهور گرفته تا علوم سرزنده و مدل های ریاضی و همچنین از دسترسی آنلاین گرفته تا مجلات و روزنامه های محلی. این منبع برای هر شخصی تدبیری اندیشیده است.! از هر منبع بهترین ها انتخاب شده اند. این منبع برای انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال رایگان است و اکثریت منابع از راه دور (خانه) نیز قابل دستیابی هستند.

  مطالعات انجمن مدرسه ی انگلیسی مونترال در دبيرستان هاي مونترال:

  ابتکار سوادآموزی که مذاکره و تفکر را درمیان دانش آموزان تقویت میکند. یک فرمت انتخاب آزاد در معرض کتابخانه ها سرتاسر مدرسه ی انگلیسی مونترال و همچنین دبيرستان هاي مونترال، این ابتکار مطالعه را در خوانندگان هر سطح ارتقا میدهد و به دانش آموزان متقاضی تحصیل در کانادا این فرصت را میدهد که ایده هایشان را به اشتراک بگذارند راجع به اینکه آنها چه میخوانند.

  مدرسه ی پیش دبستان(مهد کودک):

  مقدمه:

  انجمن مدرسه مسئولیت های خود و نقشش در برنامه ریزی خدمات به پیش دبستان را به خوبی میداند. آنها نه فقط برپایی  قسمت پیش دبستان بلکه مدیریت آنها را متعهد میشوند. این رویه، اهداف انجمن مدرسه را طرح ریزی میکند و نقش شرکای متفاوت درگیر در برنامه ریزی خدمات به پیش دبستان را معین میکند. این مقوله ی تحصیلی، قانون مربوط به بودجه ی وزارت علوم، خط مشی های کلی انجمن و همچنین سیاست های مرتبط دیگر توسط قوانین را شامل میشود.

  اهداف:

  • اطمینان از خدمات مراقبت در روز مدرسه
  • تعیین راهبردهای اجرایی که به مدیریت مدرسه این اجازه را میدهد که مدیریت خدمات به پیش دبستان را در تطابق با سیاست های انجمن مدرسه، امر تحصیل در کانادا و قوانین مربوط به بودجه ی وزارت علوم، تضمین کند.

  1)تعاریف

  قسمت اول: سرویس پیش دبستان

  سرویس پیش دبستان یک سرویس نظارت روزانه است که خارج از ساعات کلاس برای کودکان پیش دبستانی و بچه های دبستانی سازمان دهی شده است (مقررات پیشنهادی که به سرویس پیش دبستان ارجاع داده میشود). این یک عضو جدایی ناپذیر از خدماتی است که توسط مدرسه تدارک دیده میشود و باید توسط دانش آموز هزینه اش پرداخت شود.  در ادامه ی نیاز های کودک، سرویس پیش دبستان مجموعه ای از فعالیت ها را در محیطی ایمن که توسط یک کارمند ماهر نظارت میشود را فراهم میسازد.

  2)سازمان دهی سرویس پیش دبستانی

  2.1) قبل از ارائه ی درخواست برای برپایی سرویس پیش دبستان، هیئت مدیره باید:

  * با بازدید کردن ،نیازهای والدین را فراهم کنند.

  * نیاز ها را با توجه به پیش فرض های منطقی تعیین کند.

  * با قوانین و پروسه های اداری آشنا باشد.

  یک حداقلی از دانش آموزان ثبت شده بر اساس نظم، نیازمندی ها را برای برپایی و نگهداری سرویس پیش دبستان تشکیل میدهند.

  هیئت مدیره به انجمن مدرسه به منظور دستیابی به حمایت های لازم اطلاع میدهد که در قسمت 3.1 شرح داده شده است.

  2.2) معیار های اساسی:

  – فقط آن دسته از دانش آموزان پیش دبستانی و دبستانی که بوقت خود در مدرسه ای که خدمات آموزشی ارائه میکند ثبت نام کرده اند، ممکن است درطول سال تحصیلی واجد شرایط سرویس پیش دبستان باشند.

  – سرویس پیش دبستان باید در روزهای مدرسه ارائه شود و همچنین باید حداقل دوبار در اوقات روز ارائه شود؛ از جمله قبل از کلاس، وقت ناهار و بعد از ساعات کلاس درس. بعلاوه سرویس پیش دبستانی ممکن است در روزهای حرفه ای، درطول تعطیلات بهاره یا تابستان – بسته به نیاز های جمع – در دسترس باشد.

  انجمن مدارس انگلیسی مونترال

  معرفی مختصر:

  انجمن مدارس انگلیسی مونترال، که در جزیره مونترال قرار دارد، بزرگترین انجمن انگلیسی مدارس عمومی در استان کبک است. در حال حاضر انجمن مدارس انگلیسی مونترال 38 مدرسه ابتدایی (پیش دبستانی تا پایه ی 6 و 26 دبیرستان، پایه های 7 تا 11 که به حدود 35000 دانش آموز خدمات میدهد.

  آموزشگاه ها، همراه با یک تجربه یادگیری غنی شده، با چندین گزینه های زبان فرانسوی مشارکت داشتند که در مدارس ابتدایی و دبیرستان ارائه می شوند. برای دانش آموزانی که می خواهند به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند، این مدارس ابتدایی رویه ی 220 دقیقه آموزش زبان انگلیسی و 90 دقیقه دستور زبان فرانسه را در روز ارائه می کنند. برای دانش آموزانی که در تلاش برای تسلط بر زبان فرانسه هستند، برنامه غوطه وری بسیار موفق بوده است. 3 سال اول یادگیری به طور کامل به زبان فرانسه آموزش داده می شود و چهار سال گذشته 50٪ انگلیسی و 50٪ فرانسوی است.

  این دبیرستان ها 2 برنامه نیز ارائه می دهند. در برنامه انگلیسی، دانش آموزان به زبان انگلیسی (به جز یک دوره فرانسوی به عنوان زبان دوم)، آموزش می بینند. در برنامه یادگیری زبان فرانسوی ، پایه ی 7 تا 9 برنامه های فرانسوی را که از 38 تا 72 درصد آموزش فرانسه است، گسترش داده اند. در پایه ی 10، علاوه بر یک دوره زبان فرانسه، دانش آموزان ممکن است تاریخ را به زبان فرانسه، و در پایه ی 11، تنها دوره های زبان فرانسه را دنبال کنند.

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2004 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی، پذیرش خاص، موسیقی و ورزش

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 61

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 13

  مجموع دانش آموزان: 20500 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 385 نفر

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: ابتدایی 7 تا 11

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه Pierre Elliot Trudeau

  محل این مدرسه:

  مونترال یک شهر پر جنب و جوش، چند فرهنگی با جذابیت قدیمی و معماری تاریخی شگفت انگیز و نشانه های میراث فرهنگی است.  چه شما از بندر قدیمی،  بازارهایAtwater و یا Jean Talon و قصر سلطنتی Notre Dame بازدید کنید ، و چه در Mount Royal قدم بزنید یا در مسیرهای دوچرخه سواری سفر کنید ، بسیاری از نقاط تاریخی مونترال را خواهید دید و با تنوع های فرهنگی و تمام جذابیت های آنها آشنا می شوید. هر کدام از مسیرهایی که انتخاب میکنید، شمال، جنوب، شرق یا غرب، ما توسط دریاچه های زیبا، کوه ها و تپه های اسکی احاطه شده ایم. مونترال و مناطق اطراف آن زیبایی چهار فصل و فعالیت های بی پایان و تجربه های منحصر به فرد را ارائه می دهند.

  نحوه ی استقرار:

  از طریق برنامه ی homestay

  فعالیت ها:

  مهمتر از دانشگاه، فعالیت های کمک آموزشی جزء بسیار مهمی از تجربه یادگیری است. هر یک از این مدارس فعالیت هایی را ارائه می دهند که مخاطبین خاص خود را علاقه مند میکنند . برخی از محبوب ترین ها، انواع فعالیت های ورزشی، هنرهای زیبا (رقص، موسیقی، هنر و درام)، رباتیک، برنامه های رهبری، باشگاه های دانشجویی (شطرنج، عکاسی، نشست) و تنوعی از نمایشگاه های مختلف هستند.

  تجربه یادگیری بیشتر از طریق نیمه روز سازمان یافته، روز کامل، و یا گردش های شبانه پربارتر میشود. دانش آموزان این مدارس این فرصت را دارند تا بسیاری از سایت های تاریخی در سراسر مونترال و کبک را مشاهده کنند و همچنین آنچه که سنت های کبک در نظر گرفته میشود را تجربه کنند. بعضی از این موارد عبارتند از برداشت سیب، شرکت در کارناوال سالانه شهر کبک، و بازدید از بسیاری از موزه ها و نشانه های تاریخی و فرهنگی .

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

  تاریخ ورود:  ماه آگوست

  آخرین مهلت درخواست: اول ماه می

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 1000 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 12500 دلار

  شهریه ی یک ترم: 6500 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی:

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی:

  هزینه سالانه بیمه درمانی: با شهریه ی سالانه محاسبه میشود

  هزینه نگهداری سالانه:

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

   

  انجمن مدارس ساکنین شرق

  معرفی مختصر:

  به برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق خوش آمدید. این برنامه  (ETSB)، بخاطر ارائه ی آموزش برجسته قرن 21 به دانش آموزان مشهور است. بخاطر قرارگیری در ساحل جنوبی کبک، سرزمینی که شامل برخی از زیباترین مناظر در کانادا می باشد را پوشش می دهد که توسط کوه ها و دریاچه ها پوشیده میشوند. این مدارس در محدوده ی حومه ی شهر قرار دارند که محیط یادگیری امن و مطمئن را فراهم می کنند. با این حال، این مدارس بخاطر نزدیکی به شهر مونترال، اغلب به عنوان “سرمایه فرهنگی کانادا” ارجاع میشویم.

  این مدارس به طور کامل مجهز به تسهیلاتی هستند که اجازه می دهند تا برای طیف وسیعی از برنامه های، از جمله مدرک کارشناسی بین المللی (IB)، تمرکز بر علوم، هنر و ورزش، و همچنین برنامه های پربار انگلیسی و برنامه های یادگیری زبان فرانسوی. مدارس همچنین به شما فرصت می دهند تا در انواع باشگاه های فوق برنامه (رباتیک، روزنامه نگاری، گروه، درام، و غیره)، تیم های ورزشی و گردش شرکت کنید.

  در مطالعه با ما، شما در محیط دو زبانه پویا زندگی خواهید کرد و یاد خواهید گرفت تا از یک تجربه واقعی فرهنگی بهره مند شوید. ما منتظر استقبال از شما هستیم!

  جزئیات این برنامه:

  سال تاسیس این برنامه: 2009 میلادی

  نوع برنامه های ارائه شده: تمام وقت، نیمسال اول، ترم کوتاه

  برنامه های تخصصی: یادگیری زبان فرانسوی، مدرک کارشناسی بین المللی، ورزش و هنر های تجسمی

  زبان تدریس: انگلیسی، فرانسوی

  تعداد کل مدارس: 37

  تعداد دبیرستان برای دانشجویان بین المللی: 5

  مجموع دانش آموزان: 12000 نفر

  تعداد دانش آموزان بین المللی: 140 نفر

  دانشجویان بین المللی پذیرفته شده برای پایه های: ابتدایی 6 تا 11 + مطالعات شغلی

  نزدیکترین فرودگاه: فرودگاه بین المللی Pierre Elliot Trudeau، مونترال

  محل این مدرسه:

  تقریبا 7.5 میلیون نفر در کبک ساکن هستند و در حدود 1.7 میلیون کیلومتر مربع (سه برابر فرانسه یا پنج برابر ژاپن) مساحت دارد. کلان شهر بزرگ مونترال تقریبا نیمی از جمعیت کبک را تشکیل می دهد، در حالی که شهر کبک، (پایتخت استان کبک)، جمعیتی حدود 700000 دارد.

  از قلب اروپا و میراث غنی کبک لذت ببرید. فرانسوی زبانی است که در 83 درصد از خانه های کبک صحبت می شود، در حالی که 11 درصد به زبان انگلیسی و 6 درصد به دیگر زبان ها صحبت می کنند.  ساکنین شرق کمتر از یک ساعت از شرق مونترال و نزدیک به منطقه ی شهر کبک (120 کیلومتر)، منطقه جغرافیایی ساکنین شرقی بیش از 300 کیلومتر با ایالات متحده مرز مشترک دارد. این منطقه به خاطر حومه زیبای آن، مناظر، ایمنی و محیط دوستانه ی مختلط از جوامع انگلیسی و فرانسوی مشهور است.

  با توجه به شرایط آب و هوایی ساکنین شرقی، واقع در مرز جنوبی کشور، با چشمه های زیبا، تابستان های گرم، پاییز خوشایند و زمستان های سرد متمایز شده است. مناطق شرقی فرصت های عالی برای یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی در محیطی عالی را ارائه می دهد که شامل بسیاری از فعالیت های ورزشی فرهنگی و سرگرم کننده در تمام طول سال میشود!

  نحوه ی استقرار:

  خانواده هایی که علاقه مند به میزبانی دانشجویان بین المللی هستند باید از طریق فرایند انتخاب دقیق پیگیری کنند. برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق، خانواده های میزبان خود ، دانش آموزان، معلمان، مدیران یا خانواده های دو زبانه ای که در همان جوامع زندگی میکنند را در مدارس ارتقا میدهد.

  پس از فرستادن فرم درخواست به دفتر برنامه ی دانشجویان بین المللی  (ISP)، اطلاعات خانواده نمایش داده می شود و پردازش می شود تا اطمینان حاصل شود دانشجویان بین المللی ما در یک خانه ی مناسب قرار می گیرند.  برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق اطمینان حاصل می کند که هر خانواده می تواند یک اتاق مبله، 3 وعده غذای مغذی در روز و محیط خانوادگی سالم را فراهم کند. همچنین برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق چک های پلیس، مصاحبه با هر عضو خانواده را انجام میدهد و همچنین بازرسی کامل و دقیق از خانه.

  خانواده هایی که انتخاب می شوند ممکن است از زمینه ها و نژاد های مختلف باشند. این خانواده ها تمایل دارند تا وضعیت اجتماعی و اقتصادی متوسط متمایل به بالا داشته باشند. در تعداد بچه ها، این خانواده ها متفاوت هستند ، جوانتر یا بزرگتر، حتی بعضی از آنها بدون فرزند هستند و برخی بچه هایشان مستقل شده اند. بعضی خانواده ها انگلیسی زبان و دیگران فرانسوی زبان هستند. دانش آموز بین المللی این فرصت را دارد تا انتخاب کند که به خانواده ی فرانسوی یا انگلیسی زبان ملحق شود.

  در طول سال هماهنگ کننده ی خانواده ی میزبان، یکپارچگی مثبتی از تمام دانشجویان بین المللی ، از طریق بازدید منظم خانه و با برگزاری فعالیت های دید و بازدید برای خانواده ها و دانش آموزان را تضمین می کند.

  فعالیت ها:

  هر یک از دبیرستان های برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق به خوبی و به طور کامل مجهز هستند، آنها عبارتند از:

  دسترسی به اینترنت بی سیم – دبیرستان – کتابخانه – سرویس کافه تریا کامل -تالار کنفرانس – اتاق موسیقی – آزمایشگاه های علمی مجهز – امکانات چوبی و چاپی – اتاق هنر – اتاق چند رسانه ای – امکانات اقتصادی خانه

  مدارس برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق فرصت شرکت در انواع باشگاه ها و فعالیت ها، چه ورزش، فعالیت های آموزشی و یا یک باشگاه اجتماعی را به دانش آموزان در تمام سنین ارایه میدهد . علاوه بر این، تجربه یادگیری مدارس برنامه ی دانش آموزان بین المللی ساکنین شرق سالانه توسط تعدادی از رویدادهای خاص توسعه داده می شود.

  شهریه ها و آخرین مهلت درخواست:

   

  تاریخ ورود:  ماه آگوست و فوریه

  آخرین مهلت درخواست: 30 ماه می

  هزینه ی درخواست برای بررسی مدارک پذیرش: 200 دلار

  شهریه ی یکسال کامل: 12000 دلار

  شهریه ی یک ترم: 7000 دلار

  هزینه ی سالیانه استقرار در خانواده ی کانادایی: 200 دلار

  هزینه ی ماهانه ی زندگی در خانواده ی کانادایی: 900 دلار

  هزینه سالانه بیمه درمانی: با شهریه ی سالانه محاسبه میشود

  هزینه نگهداری سالانه: 250 دلار

  توجه: تمامی مبالغ بالا دلار کانادا هستند.

  تحصیل در کشور کانادا

   

  ارسال نظر