• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس

  تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس

   

  بسیاری از کسانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند  برای تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادا احساس می کنند بدون داشتن مدرک زبان و آیلتس نمی توانند که به تحصیلاتشان در این دانشگاه ها ادامه دهند .

  از طرفی گرفتن مدرک زبان و آیلتس هم زمان بر است هم سخت !!

  اما تحصیل در کانادا بدون داشتن مدرک آیلتس و مدرک زبان امکان پذیر است ؟

  متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند بایستی دارای مدرک آیلتس با نمره 6.5 باشند اما اگر در مدرسه های زبان انگلیسی به مدت سه سال متوالی تحصیل کرده باشد به داشتن مدرک زبان برای ادامه تحصیلش نیاز ندارد .

  البته برای کسانی که مدرک آیلتس ندارند استثنائاتی توسط دانشگاه ها نیز در نظر گرفته شده است که در بازه های زمانی به مدت 9 تا 12 ماه دوره هایی تحت عنوان دوره Pathway برگزار می شود و شرکت در این دوره ها می تواند همزمان به تحصیل در دانشگاه انجام شود .

  از جمله دانشگاه های کانادا که در شرایط ورودی پذیرش خود داشتن مدرک زبان را لحاظ نکرده اند عبارتند از : داشگاه بروک،دانشگاه کارلتون،دانشگاه کنکوردیا،دانشگاه رجینا

  تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس

  گرفتن ویزای تحصیل برای مدت موقت!

  آن دسته از دانش آموزانی که می خواهند به طور موقت و برای مدت زمان کمتر از 6 ماه به تحصیل در کانادا بپردازند نیازمند داشتن مجوز سفر الکترونیکی هستند .

  اگر مجوز شروع تحصیلات CAQ باشد برای ادامه تحصیل و گرفتن مجوز  CAQ  دوباره بایستی سه ماه قبل از شروع فصل بعد برای گرفتن مجوز درخواست خود را تنظیم کنید .

   

  چرا برخی دانشگاه های کانادا بدون داشتن مدرک آیلتس و زبان پذیرش دارند؟

  تعدادی از دانشگاه های کشور کانادا برای جذب افراد با استعداد شیوه نامه پذیرش خود را تغییر داده اند و پذیرش آنها بدین صورت است که برای دانشجویانی که مقطع تحصیلی آنها کارشناسی ارشد می باشد به احتمال زیادی پایه زبان خوبی دارند و به دریافت حدنصاب آزمون های خاص زبان انگلیسی نیازی ندارند اغلب دانشجویانی که در مقاطع ارشد تحصیل می کنند

  به راحتی قادر به خواندن ،نوشتن و درک متون زبان انگلیسی هستند لذا اغلب این دانشگاه ها برای پذیرش دانشجویان ،افراد با استعداد را از دانشگاه های معتبر را بدون داشتن مدرک زبان و یا با در نظر گرفتن حد پایینی برای آزمون های زبان می پذیرند.

  با موسسه اندیشه رهام رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید .

  سوالات رایج درباره تحصیل در کانادا

  ارسال نظر