• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  تحصیل در رشته پزشکی در کانادا

  درباره ی تحصیل در رشته پزشکی در کانادا

  یکی از محبوب ترین موضوعات برای دانشجویان بین المللی تحصیل در رشته پزشکی در کانادا است و بسیاری از مردم به دلیل سطح بالای زندگی و شهرت مدرن در کانادا به مطالعه پزشکی می پردازند. بسیاری از مدارس پزشکی کانادا دارای امکانات عالی هستند و ارتباطات ما با آنها سبب می شود که دانشجویان بین المللی بتوانند به راحتی درخواست پذیرش بدهند.

  تحصیل در رشته پزشکی در کانادا
  تحصیل در رشته پزشکی در کانادا

  شرایط تحصیل در رشته پزشکی در کانادا :

  شرایط ورود برای مدارس پزشکی کانادا بین هر موسسه متفاوت است و دانشگاه های زیر تنها کسانی هستند که در حال حاضر دانشجویان پزشکی بین المللی را قبول می کنند:

  Dalhousie, McGill, McMaster, Memorial, Queen’s, San Juan Bautista, Central del Caribe, Laval, Montréal, Sherbrooke, Toronto

  این یک راهنمای کلی است که دانشگاه ها در هنگام نوشتن دانشجویان بین المللی پذیرفته اند. در نظر داشته باشید که سیاست دانشگاه تغییر می کند و برخی دانشگاه ها موافقت نامه ای با ملت های خاص برای ثبت نام بیشتر شهروندان خود دارند.

  دانش آموزانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند و زبان اول آنها انگلیسی نیست باید دارای اثبات قابل اطمینانی از تسلط شان بر زبان انگلیسی باشند. این را می توان با استفاده از یک آزمون ارزیابی انگلیسی TOEFL، IELTS، MELAB یا CAEL بدست آورد. سایر آزمایشها ممکن است توسط موسسات خاص پذیرفته شوند، اما شما باید قبل از زمان آن را بررسی کنید.

  دانشجویان بین المللی نیز باید اطمینان حاصل کنند که قبل از درخواست، تست پذیرش پزشکی را دریافت کرده اند. این آزمون را می توان در ایالات متحده، کانادا، و یا خارج از کشور انجام داد، این آزمون استفاده می شود برای اندازه گیری حل مسئله، تفکر انتقادی وپایه دانش علمی. هر مدرسه پزشکی دارای الزامات متفاوت در مورد نمره ای است که باید انجام دهید از 8.7 برای غرب انتاریو تا 30 برای مک گیل است.

  گرفتن مدرک پزشکی در کانادا 3 تا 5 سال زمان میبرد البته با توجه به نوع دروسی که شما دنبال می کنید و شایستگی هایی که شما قبلا از خود نشان داده اید. بسیاری از دوره های یک سال اول شامل کارهای مقدماتی است که بیشتر برای دانش آموزان بدون مدرک لیسانس در یک علم مناسب طراحی شده است. ورود به یک برنامه پزشکی چهار ساله نیاز به حداقل یک مدرک لیسانس در زیست شناسی یا یک زمینه مناسب دارد.

  دانش آموز بین المللی که در کانادا در رشته پزشکی تحصیل می کند، به برخی از بهترین محیط های آموزش پزشکی در جهان دسترسی خواهند داشت.

  تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

  ارسال نظر