• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  تحصیل در کانادا با معدل پایین

  چگونگی تحصیل در کانادا با معدل پایین؟

  چگونه به تحصیل در کانادا با معدل پایین بپردازیم?

  تحصیل در کانادا با معدل پایین : آیا می خواهید به تحصیل و اقامت در کانادا بپردازید، اما بخاطر معدل کم مردد هستید و مطمئن نیستید که آیا در دانشگاه پذیرفته خواهید شد ؟ یک نفس عمیق بکشید، همه چیز از دست نرفته است. اکثر مردم درهمان مسیری بوده اند که زندگی جریان دارد و شما دارید تقلا میکنید که تحصیل کنید و کسب نمرات بد را پایان دهید .این یک احساس وحشتناک است، به ویژه هنگامی که نیاز است تصمیم بگیرید که چه کاری با بقیه ی زندگی خود انجام دهید و این احساس غم انگیز غرق دراین موضوع  میشود که ممکن است شما پذیرش دانشگاه را دریافت نکنید. خوشبختانه، شما تنها کسی نیستید که این اتفاق برایش افتاده است. افراد دیگر مشکل مشابهی داشته اند و راه حل هایی برای این مشکل پیدا کرده اند. گزینه های دیگری برای شما وجود دارد که هنوز هم مدرک تحصیلی خود را بتوانید دریافت کنید و بخاطر نداشتن دانشنامه، مانعی برای حرفه ی شما ایجاد نمیشود. در اینجا چند گزینه برایتان وجود دارد:

  تحصیل در کانادا با معدل پایین
  تحصیل در کانادا با معدل پایین

  حالا شروع به کار کنید  

  متقاضیان تحصیل در دبیرستان کانادا دقت کنید که نمرات نهایی شما آن هایی هستند که در انتهای روز محاسبه می شوند. برای کمک به ارتقای نمراتتان اکنون شروع به تمرکز برروی کار مدرسه کنید. اگر در تلاش برای فراگرفتن کار خود هستید یا پیوستن به یک گروه تحقیقاتی برای اینکه مسئول باشید ، به کلاس های آموزشی برويد. گروه های مطالعاتی سرگرم کننده هستند، درهنگام مطالعه و توضیح دادن کارها به یکدیگر شما به اجتماع می پیوندید که این امر بشما کمک خواهد کرد تا آنرا بهتر به یاد داشته باشید.

  بعضی از موضوعاتتان را تکرار کنید

  مکان خوبی برای شروع، به ویژه اگر شما مدرسه را تمام کردید ، برخی از دروسی که در آن نمرات مورد نظر خود را به دست نیاوردید را میتوانید مجددا اخذ کنید. این به خصوص یک ایده خوب است، در حالی که آن هنوز پدیده ای نو در حافظه ی شما است.  اگر شما دارید تلاش میکنید که کار را بفهمید، شروع به شرکت در کلاس های تدریس همیشه ایده ی خوبی است ، اما فقط به خاطر اینکه شما در حال تلاش کردن هستید، از آن کار دست نکشید.

  پیوستن به برنامه ی مسیر

  برنامه های مسیریابی برای کمک به دانش آموزانی که نیاز به آمادگی بیشتر برای ادامه تحصیل در کانادا را دارند، طراحی میشوند. آنها مهارتهای لازم و اعتماد به نفس برای موفقیت در کالج را به شما خواهند داد. آنها معمولا فقط برای یک سال هستند و راهی عالی برای پذیرش در دانشگاه می باشند.SchoolApply با INTO مشارکت کرده است تا بهترین برنامه های مسیر در انگلیس و آمریکا را به شما ارائه دهد، در اینجا لیستی از مدارس ارائه شده است که برنامه های مسیر را ارائه می دهند.

   شرایط و مراحل تحصیل در دبیرستان کانادا با معدل پایین باختصار

  برای تحصیل در کانادا شرایط زیر را باید در نظر بگیرید.

  1-چگونگی و شرایط

  2- پیگیری و شروع به کار

  3- تکرار موضوعات

  4- برنامه مسیر تحصیل در کانادا

  برنامه ریزی دقیق و منظم می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت شما و رسیدن به اهدافتان داشته باشد به همین منظور بهترین کار این است که با کمک افرادی که در این زمنیه تخصص دارند برنامه ی دقیقیی برای ادامه ی تحصیل داشته باشید.برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد ادامه ی تحصیل در کشور کانادا می توانید با اندیشه رهام تماس حاصل نمایید.این موسسه تمامی فعالیت های لازم برای اخذ ویزا و ادامه ی تحصیل را برای شما عزیزان به انجام می رساند.

  تحصیل phd در کانادا

  6 comments

  • طنین
   / پاسخ

   سلام من معدل دوره راهنماییم 15 هستش میخواستم بدونم با این معدل امکان تحصیل در کانادا رو برای من هستش؟

  • شادی
   / پاسخ

   برای معدل های پیین هزینه تحصیل در دبیرستان های کانادا فرق داره؟

  • hiva
   / پاسخ

   سلام این معدل پایین که گفتید آیا حداقلی هم داره ؟آخه معدل من خیلی پایینه میخوام بدونم میتونم برم کانادا ادامه تحصیل بدم ؟

   • andishe roham
    / پاسخ

    سلام و احترام
    لطفا به تلگرام یا ایمیل ما پیام دهید تا مشاورین ما با آگاهی دقیق از شرایط شما راهنماییتان کنند.

  • nazanin
   / پاسخ

   برای تحصیل در کانادا نیاز به چه مدارکی هستش و اینکه چقدر بایستی سرمایه داشته باشیم ؟

   • andishe roham
    / پاسخ

    سلام و احترام
    برای آگاهی از شرایطتان لطفا به تلگرام ما پیغام دهید. مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

  ارسال نظر