• 09122972078
 • [email protected]
 • خیابان نلسون ماندلا (جردن) , بلوار گلشهر ، پلاک 20 واحد 11 | تحصیل در کانادا | تحصیل در دبیرستان کانادا

  تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس

  چگونگی تحصیل و آموزش در کانادا با مدرک لیسانس

  افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند میتوانند برای ادامه تحصیل در کانادا در کالج ها، در برنامه های مختلف 6 ماهه، یکساله و دوساله و همچنین در دانشگاه های کانادا برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنند. در مطلب زیر ابتدا به بررسی سیستم کالج در کانادا می پردازیم (تحصیل و هزینه آموزش در کانادا با مدرک لیسانس).

  تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس
  تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس

  سیستم کالج :

  کالج ها بسیار نزدیک به کسب و کار و صنعت کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که برنامه های آنها مربوط به تغییر محل کار و نیازهای کارفرمایان است. برنامه های کالج کانادا ارائه میدهند گزینه های متنوع در زمینه های فنی و حرفه ای از جمله: تجارت، کشاورزی و مواد غذایی، بهداشت، خدمات اجتماعی، پخش و روزنامه نگاری، مدیریت هتلداری، طراحی، فن آوری، علوم، فن آوری اطلاعات، مهندسی، محیط زیست، زبان و هنر.

  حقایقی در مورد کالج های کانادا و همچنین تحصیل  در کانادا با مدرک لیسانس:

  بیش از 8000 برنامه در بیش از 135 کالج، موسسات، CEGEP ها و پلی تکنیک ها در کانادا که بودجه ی عمومی دارند، مدارکی که توسط دولت های استانی و ارضی تایید شده است را ارائه میدهند.
  ارائه دهنده ی انواع مدارک تحصیلی شناخته شده مانند گواهی ها، دیپلم ها، برنامه های انتقال دانشگاه، مدارک علمی و کاربردی، و دانشنامه های تحصیلات تکمیلی.
  برنامه ها از چند ماه تا 4 سال متغیر هستند.
  95 درصد از فارغ التحصیلان کالج مشغول به کار هستند و بیش از چهار پنجم آنها گزارش میدهند که مطالعاتشان مستقیما مرتبط با کاری است که انجام می دهند.
  برنامه های عملی با کارفرمایان احتمالی طراحی میشوند که همچنین فرصت های شغلی را ارائه می دهند.
  هزینه های تحصیل به برنامه بستگی دارد.
  هزینه های اقامت در خانه یا محل اقامت و هزینه های زندگی توسط موسسه یا سازمانی که آنها را اداره می کند تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایتهای موسسات یا سازمان های مربوطه بازدید کنید.
  اغلب دانشجویان دارای مدرک لیسانس علاقمند به ادامه ی تحصیل در مقطع فوق لیسانس میباشند که در زیر توضیح داده ایم :

  دانشگاه ها:

  دانشگاه های کانادا فارغ التحصیلان را با توانایی انتقادی فکر کردن ، سازگار بودن با فن آوری های نوظهور، تبدیل شدن به رهبر در زمینه های حرفه ای و جستجوی راه حل ها در تحقیقات آماده می کنند. چه شما بخواهید معلم، اقتصاددان، هنرمند و یا نانو تکنولوژیست برجسته در جهان شوید، سیستم دانشگاه کانادا این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که انتخابی متناسب با علاقه شما داشته باشید. از مدارس کوچک آموزشی هنر های لیبرال گرفته تا دانشگاه های متمرکز بر تحقیقات بزرگتر، شما می توانید تحصیل دوره ی کارشناسی خود را آغاز کنید و تا کسب بالاترین مقطع یعنی دکترا ادامه دهید. تحقیقات دانشگاهی در کانادا و سراسر جهان این علائم را نشان می دهد. آیا می دانستید که دانشگاه های کانادایی برای نوآوری هایی مانند موبایل BlackBerry، تکنولوژی صفحه نمایش، تخته های SMART و فیلم IMAX پیشرو بوده اند؟
  تحقیقات بسیار نوآورانه ای در زمینه بهداشت، فناوری نانو، بیوتکنولوژی، محاسبات با کارایی بالا، فن آوری های زیست محیطی، مواد پاک کننده و سوخت های تجدید پذیر انجام می شود. دانشگاه دومین مجری تحقیقات در کانادا پس از بخش خصوصی است. کانادا تنها با 0.5 درصد جمعیت جهان، 2.8 درصد از تحقیقات علمی جهان را تولید می کند.

  سه مقطع تحصیلی:

  لیسانس: به طور کلی سه یا چهار سال تحصیلی از مقطع کارشناسی.
  فوق لیسانس: یک یا دو سال تحصیلی پس از دریافت مدرک لیسانس، از جمله پایان نامه، کارآموزی یا مقاله پژوهشی یا آموزش محور.
  دکتری: سه سال تحصیلی از جمله پایان نامه، معمولا بعد از دریافت مدرک کارشناسی ارشد.
  حقایقی در مورد دانشگاه های کانادا:
  بیش از 15000 برنامه کارشناسی و ارشد و دکتری در بیش از 100 دانشگاه دولتی و غیرانتفاعی و کالج های در سطح دانشگاه وجود دارد.
  مدارک تحصیلی از سیستم لیسانس / فوق لیسانس / دکتری پیروی می کنند و معادل مدارکی است که از ایالات متحده و کشورهای مشترک المنافع اخذ میشوند.
  انتخاب وسیع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد مانند تخصص های حرفه ای، دوره های گواهینامه و دیپلم و برنامه های کوتاه مدت متمرکز بر حرفه.
  تکنولوژی لبه برش و آزمایشگاه های تحقیقاتی.
  فرصت هایی برای آموزش تعاونی و کارآموزی. همچنین دانشجویان بین المللی اغلب می توانند در حین تحصیل کار کنند.
  هزینه های تحصیل و هزینه آموزش در کانادا به رشته ی تحصیلی بستگی دارد.

  آیا می خواهید چیزی جدید یاد بگیرید؟ مهارت های خود را توسعه دهید؟

  آیا مدرک یا دیپلم خود را به پایان رسانده اید و مطمئن نیستید که بعدا چه کار کنید؟ یا شاید شما کار می کنید و علاقه مند به گسترش دانش خود و یا ارتقاء مهارت های خود هستید. آیا تا به حال در مورد کلاس های آموزش مداوم فکر کرده اید؟ ادامه تحصیل به عنوان مطالعات مستمر شامل طیف گسترده ای از دوره ها، برنامه ها و تجارب یادگیری سازمان یافته است که معمولا به منظور ارتقاء اهداف شخصی یا حرفه ای حاصل می شود. آنها می توانند کلاس های سرگرم کننده و خلاقانه ای باشند که دانش آموزان بتوانند موضوعات جدید و جالب را به صورت غیر رسمی بررسی کنند یا می توانند فرصتی برای متخصصان برای افزایش درک و یا ارتقاء مهارت های خود فراهم کنند. در هر دو مورد، هدف از دوره های آموزش مداوم، ارائه اطلاعات جدید یا تکمیل و گسترش دانش و مهارت های موجود با استفاده از اطلاعات به روز است.

  اگر شما به دنبال چیزی جامع تری هستید، اما یک تا دو سال برای سرمایه گذاری یک کلاس یا برنامه تابستانی زمان ندارید. بسیاری از موسسات کانادایی جلسات تابستانی را ارائه می دهند. کلاسهای جلسه تابستانی دوره های سنتی دانشگاه است که به شش هفته کلاس متمرکز شده است

  تحصیل در کانادا به شما امکان می دهد تا با آخرین فن آوری ها، دانش و مهارت ها پیشرفت کنید و فرصت های شغلی را برای خود افزایش دهید. همچنین می تواند به شما کمک کند دیپلم دبیرستان خود را دریافت کنید یا پس از دبیرستان تحصیلات خود را ادامه دهید.

  شما می توانید به صورت شبانه روزی ، در کلاس و یا آموزش از راه دور ، آنلاین از طریق آموزش الکترونیکی و یا سایر گزینه های مکاتبات مطالعه. با تکنولوژی امروز، طیف وسیعی از برنامه ها و منابع برنامه ، را دراختیار داشته باشید .

  حتی اگر شما تحصیلات خود را کامل کرده اید، همیشه می توانید به یادگیری ادامه دهید!

  تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

  ارسال نظر